SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-zadanie polega na podciąganiu gimnastycznym w pozycji"hollow body" z krótkimi pauzami na dole i nad drążkiem. Tutaj jeszcze próba tego wspinacza:





Ja już odpuściłem,bo zrobił się tam słaby klimat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Jak Ci idzie w tej konkurencji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-widzę że coś kiepsko śledzisz nasz wątek :) Jak na razie jestem na 1-miejscu z zaliczonymi 19-powt. Trochę kiepsko trzymałem sylwetkę,ale instruktor gimnastyki zaliczył mi wszystkie powtórzenia :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Potrenuję teraz na kalistenice.
Zasady ;
Etap pierwszy 15 wznosow nóg leżąc, 10 wznosów nóg w zwisie, 50 wznosów nog do drążka.
Jak ten pierwszy etap będzie zaliczony to przechodzimy do elapu drugiego;
1. Poziomka (L-Sit) na poręczach 30 sek - przymusowo.
2. W poziomce na poręczach wykonujemy nożyce w bok już na Maxa - Największa ilość wygrywa.
A to pierwszy Etap.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No widzę Ty i oni macie teraz sprawdzian mięśni brzucha,a ja wczoraj zrobiłem muscle siłowe


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mareczku -Bardzo dobre ,, Slow Muscle Up''.
Wymagają dużego nakladu sily, zadziwiasz mnie, bo najpierw Muscle na poręczach , a teraz Slow Muscle Up .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Mareczku -Bardzo dobre ,, Slow Muscle Up''.
Wymagają dużego nakladu sily, zadziwiasz mnie, bo najpierw Muscle na poręczach , a teraz Slow Muscle Up .

A tak czasem sobie próbuję,aby nie wyjść całkiem z formy :),a najśmieszniejsze było jak młodzież to widziała i potem próbowali,bo wiesz jak się patrzy to wydaje się łatwe,no i podciągają się i dalej stop i nie wiedzą czemu nie mogą dalej tak jak ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
konik506
Mareczku -Bardzo dobre ,, Slow Muscle Up''.
Wymagają dużego nakladu sily, zadziwiasz mnie, bo najpierw Muscle na poręczach , a teraz Slow Muscle Up .

A tak czasem sobie próbuję,aby nie wyjść całkiem z formy :),a najśmieszniejsze było jak młodzież to widziała i potem próbowali,bo wiesz jak się patrzy to wydaje się łatwe,no i podciągają się i dalej stop i nie wiedzą czemu nie mogą dalej tak jak ja :)

To jest najlepsze - Jak patrzą z boku i mówią że to proste, a jak robią to są w szoku - kurde już miałem wiele takich przypadków, nawet od najprostszych wymyków.
Najlepiej t wychodzi z nadgarstków i 99% to trenujących robi z nadgarstków .
Ale kiedyś widzialem Lee Wade Turnera - że robil bardzo powoli z normalnego chwytu - to bylo dopiero MOCNE Slow Muscle Up .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wyniki;
RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Podciąganie(ilość)
1. Lukix, Siwyyo i Mtidea.pl - 19
2. Yoda - 18
3. Ojciec - 17
4. Chudini - 12

Amerykany(ilość)
1. Yoda - 16
2. Ojciec - 13
3. Tomo Bird - 12
4. Siwyyo - 11

Ogólna klasyfikacja
1. Yoda z 19 punktami
2. Siwyyo i Ojciec z 17 punktami
3. Lukix i Mtidea.pl z 10 punktami
4. Tomo Bird z 8 punktami
5. Chudini z 7 punktami

Yoda za zajęcie pierwszego miejsca otrzymuje kółka gimanstyczne wraz z taśmami sponsorowane przez Mtidea.pl

Siwyyo i Ojciec za zajęcie drugiego miejsca otrzymują linę 3m

Lukix i Mtidea.pl za zajęcie trzeciego miejsca otrzymują koszulki gimnastycy.pl

Dziekuje wszystkim za wzięcie udziału, szkoda trochę pewnych zgrzytów ale będziemy dopracowywać regulamin i uczyć się na błędach. Po świętach startujemy z kolejnymi konfrontacjami.
Pozdrawiam siła !

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Spora niespodzianka dla mnie to 3-miejsce w generalce.Będzie kolejna koszulka do kolekcji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium