SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz 2 , pozbierałem trochę materiału i wyszło coś takiego.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
konik
Zarąbisty ten filmik.Ja właśnie zrobiłem to swoje wejscie na drążek w podobny sposób jak Ty przy pierwszym ćwiczeniu tylko mniej elegancko W końcu jestem po zawodach i zabieram się za porecze coś trzeba w końcu nagrać no i oczywiście stawić Wam godny opór 17 Maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Dzięki wycwiel, no pierwsze kroki takie są.
Mam straszną ochotę na Wrocław, nawet bardzo wielką , tylko że już kilka miesięcy nie trenuję systematycznie i mogę zrobić z siebie pośmiewisko w danych konkurencjach. Ale coś myśle na ten temat.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-filmik z musclami oczywiście super.Trochę się tam uzbierało tych kombinacji :) Marszal bardzo mocny-ciekawe czy będzie bronił tytułu Mistrza w tym roku?Kiedy będą Mistrzostwa Polski w SW? Coś kiedyś była mowa bodajże o maju w Warszawie?

Wycwiel-we Wrocławiu będziesz startował tylko w pompkach na poręczach czy może jeszcze w WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marszal, bedzie na pewno bronił tytułu MP, ale ja o nich jeszcze nic nie wiem, ogólnie to mówił mi na Priv że ma ochotę zmieżyć sie w podciąganiu, miał przyjechać na Poznań, ale nie wypaliło, tak że trzeba sie liczyć z tym że jak wpadnie kiedyś na zawody, to może być pozamiatane.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No ciekawy jestem Jego podciągania z obciążeniem i bez.Musisz Go kiedyś podkręcić żeby coś nagrał :) Ciekawe czy by tak pozamiatał? Mamy jeszcze przecież naszego Mistrzunia z Radzynia

Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-04-07 22:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Poręcze i myslę o 60kg ale jak Wy spróbujecie WW to ja spróbuję powisieć na drążku Myślę że bedę mógł zastartować bo za sedziowanie biorą się moi zawodnicy chcą trochę odpocząć po trudach ligi no i robią mi prezent żebym mógł bez stresu organizatora pogadać z uczestnikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No już się pytał o Mateusza nie raz, w końcu to dwa imiennicy.
Nie chce nagrać nic właśnie, bo Mateusz siedzi mu na drodze i tu jest cały sęk, nagrywa tylko filmy takie że od razu zamiata wszystkich Polaków w SW, lub Dipy itd;

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kurcze to Marszal to nasz gość a ja myslałem że to zagraniczniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Mariusz fajny pomysł na te muscle ;)
a co do Wrocławia to tez się powoli szykuje chociaz narazie w ciemno bo jeszcze nie wiem jak z praca bedzie, ale jak sie pojawie to startuje we wszystkim. Tylko te wyciskanie to troche obce dla mnie nie wiem czy lepiej wystartowac w 40 kg i wiecej tych powtórzen czy moze w 80 kg i mniej powtórzeń ale moze to bedzie mniej liczna kategoria i punktowo bardziej sie to bedzie opłacać

Zmieniony przez - michaik w dniu 2014-04-07 23:01:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium