SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Podjąłem decyzję,jak przyślą kamizelkę to wrzucam filmik z dipsów,jak będą hejtować to trudno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mariusz fajne te pistolety. Ja teraz mam odpoczynek i świętuje ale bez alkoholu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Lapson1
drazekm świetna fota, szybkie pytanie robisz oprócz drążka jescze coś na plecy?

Akurat teraz podciągania na drążku nie stosuję tylko głównie ściągania na wyciągach.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-12-25 19:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Marek zdjęcie pleców super bardziej mi pasują do trzydziestolatka. Brawo za wytrwałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
U mnie dziś bardzo mało alkoholu,ale za to od wczoraj uzbierało się sporo,sporo jedzonka... :)Trochę żle się z tym czułem i pośmigałem sobie godzinkę na stacjonarce.Treningi robię normalnie,ale tak na 70% możliwości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Marek zdjęcie pleców super bardziej mi pasują do trzydziestolatka. Brawo za wytrwałość.

I na tyle się przeważnie czuję,dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
U mnie dziś bardzo mało alkoholu,ale za to od wczoraj uzbierało się sporo,sporo jedzonka... :)Trochę żle się z tym czułem i pośmigałem sobie godzinkę na stacjonarce.Treningi robię normalnie,ale tak na 70% możliwości :)

No świątecznego żarcia jeszcze starczy na długo po świętach,ja mam tydzień przerwy i idę dopiero w piątek na siłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Żarcia to na pewno wystarczy do sylwestra. Pojadłem chyba za wszystkie czasy wczoraj i dzisiaj , wszystko swojskie, nawet ciasta czuje się ociężały , miałem chęć na drinka, ale ochota mi później przeszła i znów nic nie wypiłem , może teraz na Sylwestra coś wypije . Jutro trochę się idę poruszać, ale delikatnie tylko.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Dziś nagrałem pistolety, ciężko było bo rano miałem trening biegowy 10 km z podbiegami na górkę.Nogi miałem zbułowane i myślałem że się nie uda. Tylko moja kibicka mnie zmotywowała i jakoś poszło.




Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2013-12-28 18:17:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium