SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wiedziałem że będzie :) bardzo chciałem przyjechać, ale jakbym wszędzie na każde zawody w drążku jeździł to bym dawno zbankrutował :) a kiedy te zawody we Wrocławiu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-No to mam dodatkową motywację jeśli Ryszard będzie :)Może ktoś nagrał Jego próbę? Ciekawi mnie jak to wyglądało.Było pełne przeniesienie z pauzą czy tylko do wyciągniętej brody bez zatrzymania na dole? Jak wyglądały kolejne wyniki w podciąganiu?

Zmieniony przez - lukix w dniu 2014-02-16 11:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Na pewno nie było przeniesienia nad brodę, na bank było na wysokość brody.
Ale Ryszard i tak jest mocny, wygrać z nim by była największa przyjemność.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
W tym czasie się rozgrzewałem więc tylko zerkałem ale on pojechał po chłopakach nie tylko wykonaniem /zatrzymanie w dole było napewno/nie pamietam wyników ale układały się w granicach 25-20 powt.Organizator pewnie je wstawi narazie walczy z wynikami WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jak nie było pełnego przeniesienia,to Ryszard albo się nie wysilał albo w trochę gorszej formie,bo wynik 31-powt.,to dość przeciętny jak na Niego

Tutaj fajna odpowiedż Borisa na filmy Lee i LBM. :)Prawie 4-powt.z 93-kg....



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No jak z nim rozmawiałem to mówił ze mniej trenuje ostatnio a podciągał się ostatni wiec miał pełną kontrolę przy wyciskaniu 1/2CC też uważam że zrobił by więcej ale odpuścił.Ale ruch ma dokładny widac że ma spore obycie w tym co robi.A tak w ogóle to zapalony kajakarz namawiał mnie na spływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Uhuhu , następny kajakarz - mam do nich szacunek , bo kolejny przykład że kajakarstwo. przekłada się na drazek .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Też z Nim rozmawialiśmy po zawodach w Garwolinie w 2012r..Mówił że na siłowni ogólnie ćwiczy bardzo mało,a ta siła i wytrzymałość naturalnie wypracowana wieloletnim treningiem na wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Boris mocny byl i jest.

A tu niestety moja próba, ale jak się już nie trenuje prawie to tak jest.
Zmieniłem drążek - teraz średnica 33 mm.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium