SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Jak dojedziecie do pętli tramwajowej to druga w lewo za pętlą potem pierwsza znowu w lewo i będzie parking.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Gratulacje za walkę do końca widać że iti kosztował Ciebie sporo wysiłku ale przez to mieliśmy piękne widowisko. Poprosimy o adresik na priv do wysłania przesyłki

No kolega Michał mocno mnie zmobilizował,ale mimo włożonego dużego wysiłku szczególnie w te ostatnie niewyprostowane dipy jest dzisiaj ok.
adres wysłałem na priw,jeszcze raz dzięki Wszystkim za pochwały i uznanie.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-16 08:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Ja również gratuluje zarówno itiemu najwiekszej ilosci oraz Markowi techniki wykonania :) teraz regeneracja a jutro Wrocław nas zweryfikuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Gratulację dla zwycięzców i wszystkich uczestników.SIŁA!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
michaik
Ja również gratuluje zarówno itiemu najwiekszej ilosci oraz Markowi techniki wykonania :) teraz regeneracja a jutro Wrocław nas zweryfikuje :)

Dzięki,no na tych konkretnych poręczach szanse będą takie same dla wszystkich startujących i zweryfikują kto faktycznie jest najlepszy,no ja przegrywam w tym wypadku walkowerem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wszystko dla wszystkich jednakowe , Poręcze , drążek no i ławka WW - Będzie się działo .
Jadę z dwoma kolegami którzy będą startować, są całkiem nowi ( Ich 1 debiut) .
Marek - to ten Tomek co do mnie przychodzi - Będą jaja z nim, on raczej taki narwany .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawy jestem tego drabinkowego drążka.Nie są one raczej zbyt stabilne,ale trzeba będzie sobie jakoś na nim poradzić :)

Info ze strony organizatora FSSIU:

24.07.2014 Zawody w Podciąganiu na Drążku z Obciążeniem
FSSiU Międzyzdroje - Promenada Gwiazd.
Zapisy [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Lukix spotkałeś się już z takim drążkiem. Ciekawy jestem,nawet proste konstrukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wlodek_81
Lukix spotkałeś się już z takim drążkiem. Ciekawy jestem,nawet proste konstrukcja.

Ten co u mnie jest na sali jest bardzo stabilny, a pozostałe w innych salach które napotkałem są mniej stabilne.

Qeblo jedziesz?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
To jest najlepszy drążek Salowy.





Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium