SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mariusz wynik super i jak piszesz wzór konspekt technika.Ciekaw jestem filmu. Dobry jest ten koleś przy takiej masie ciśnie ładnie muscle up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
To prawda ostatnio ciężko zaczęłem trenować i widac odrazu powroty progresu. Jak zrobię 15 takich czyściutkich z 20 kg to będę już szcześliwy.
Oczywiście idealnie podciąganie teraz mi to w głowie, ale z obciążeniem to do brody.

LBM , to jest mega gość, obserwuje go od paru lat, to jest najwyzsza półka. Kto nie widział, niech zobaczy jego filmy, Kółka gimnastyczne, drążek, porecze i wsztko co może być ma opanowane, jest bardzo silny.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2014-05-23 22:06:32

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
LBM jest niesamowity, brak słów jaką wypracował siłę przez te lata treningu :)

Wiecie gdzie można kupić obciążniki na kostki ważące 10kg ?

Zmieniony przez - SW96 w dniu 2014-05-23 22:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Ja dzisiaj w ramach odskoczni zadebiutowałem w II Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc Służb Mundurowych w Kłodzu także kawał drogi. Ogólnie impreza super startowałem w kategorii do 75 kg i od wczoraj zbiłem 2.5 kg co troche mnie osłabiło. Zajałem 7 miejsce na 8 z wynikiem 125kg co jest ponizej mojego rekordu ale zbijanie wagi sie odbiło. Wygrał gosc 74 kg z wynikiem 207,5 kg dla mnie kosmos. Mimo wszystko jestem zadowolony i moze jeszcze kiedys wystartuje. Widac sporo było zawodowców zwłaszcza przy mostkowaniu. Jak wroce wrzute film z mojej próby i jakas fote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No trzeba wszystkiego próbować, 125 kg to i tak dobry wynik. Gość co wygrał to naprawdę kosmos w dodatku przy tej wadze.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Michał-gratki należą się za sam udział.Po wynikach widać,że startowali tam specjaliści od WL,a żeby tam się liczyć,to już trzeba kłaść dużo większy nacisk na samo wyciskanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Również gratulacje czyli sobota udana dla naszej grupy.W Lublinie też super.Jak ogarnę jakiś artykuł to podrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
moja próba 125kg, lekko poszło :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Widać że trochę lewa ręka spóźniona.Dziwne że poszło to z taką łatwością i nic więcej nie udało się wycisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dokładnie,bo wyglądało na 10-kg.rezerwy,ale tak czasami bywa na tych różnych zawodach...Pewnie skumulowało się już to zmęczenie zbijaniem wagi i samym dojazdem na imprezę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium