SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Rozumiem,to ma niby sens.Pierwszą imprezą trzeba przyciągnąć jak największą liczbę osób-nawet nietrenujących podciągania.Nie ma ich co zrażać za bardzo rygorystycznym sędziowaniem i wynikami-tak na zasadzie zabawy.Dopiero ewentualnie od drugiej imprezy zastosować terapię szokową... :) Więc może jednak sobię odpuszczę:)

Mateusz-to macie takiego mocarza który zrobi oprócz was 30 bez bujania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Łukasz nawet sąsiad z dołu 2 klatki niżej zrobi około 30 powtórzeń bujanych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
E,ee bujanych... 30-to nie sztuka.Myślę że w tej formie teraz,to 30-robię bez bujania i podbijania,ale oczywiście bez dłuższej pauzy na dole i do brody :) Nagrajcie jakiś filmik z zawodów,bo będę ciekawy jak to wypadnie,bo na bujane to nie wpadam :)-nie lubię takiej techniki.Chociaż z jednej strony jestem trochę ciekawy ile bym zrobił z pomocą ciała..? :) Może tak po cichu w domu zrobię sobie kiedyś próbę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
sam napisales w 1 post"brak siły w tricepsach i przez to przeniesienie środka ciężkości na barki i klatkę" czyli klatka mocniej pracuje niz z wyprostowana sylwetka. Rozdrabniajac sie na atomy to i nogi tam pracuja. Caly czas sie zgadzam ze te z wyprostowanym cialem sa bardziej wymagajace.

Może niezbyt jasno i dobitnie to napisałem,nie chodzi mi o trening i nie ma dla mnie znaczenia jakie mięśnie pracują,a tylko o ten sam sposób wykonania w trakcie rywalizacji z innymi żeby sobie nie ułatwiać i robić w pozycji jak najbardziej przybliżonej do pionu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a mamy gościa na siłowni co robił 15 powtórzeń podciągania z 20 kg na moich oczach :) jakby wystartował to by pozamiatał :)

Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2013-08-15 11:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-to weż Go do Poznania,będzie ciekawsza rywalizacja:)Myślę jednak,że 15-powt. nie da tam podium :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wątpię by mu się chciało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Macie rację - 1 zawody w podciąganiu róbcie kopane, dopiero z czasem wprowadzajcie poprawki.
Ha, nawet Międzyzdroje się rozpoczęły z kopanego podciągania i z biegiem czasu weszły na siłowe, aż za bardzo hehe.
I nawet kopacze przestali już brac udział.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A tu nakręcilem Muscle z czterech ujec kamer.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Masz moc. Na tej ostatniej kamerze fajnie widać muscle z profila i sylwetka wyprostowana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium