SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-to dla lepszej integracji zrób jeszcze jakieś dodatkowe zawody w podciąganiu,to i ja zawitam.. :) Obowiązkowo z krótkim zatrzymaniem na dole i pełnym przeniesieniem brody ze wzrokiem na wprost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel - mania podciągania to jest tak jak mania wyciskania, podobnie rece latają haha, tylko ze trochę w innym kierunku haha.
Ja też wyciskam sobie na treningach sztangą róznymi ciężarami, ale nie tak zawodowo i non stop, po prostu treningi mam różne.
No mógł byś też do zawodów dorzucić podciąganie na drążku czyli też z jakimiś zasadami - mysle że byś ściągnął w tych 3 konkurencjach ludzi z całej Polski.
Wtedy można by było startować w trzech konkurencjach i zsumować 3 konkurencje i wyłonić zwyciezcę. Oprócz tego były by wyłonione zwycięzcy z najlepszym wynikiem w danej konkurencji np wyciskanie , równiez najlepszy w pompkach na poręczach i w podciąganiu na drążku.
To by była niezła przeprawa i niesamowite zawody.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, też sobie nieraz pływam i też lubię się wyżyć na basenie , czuje sie rozluźniony , ale na drugi dzień az mnie barki bolą. Ogólnie to też zacząłem wzmacniać barki porządnie od jakiegoś czasu, myślę że będzie to zaowocować w kolejne sezony.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix


Marek-jak ktoś jest mocny i ogólnie jest fascynatem WW,dipsów czy podciągania,to nic nie powinno być dla niego problemem..Nie bardzo rozumiem te obawy związane z krótkim zatrzymaniem ruchu w/w dyscyplinach...

Pamiętasz jak w Poznaniu pytałem Ci się dlaczego nie podciągasz się szybciej?,nie pamiętam co dokładnie odpowiedziałeś ale chyba coś w stylu że wolniej Ci bardziej odpowiada lub że szybciej wychodzi Ci gorzej i ja Ciebie zrozumiałem więc tym bardziej nie pojmuję dlaczego mnie nie rozumiesz?
Mam inny tym mięśni i inny organizm i tyle,mi odpowiada szybkość a gdy robię wolniej to bardziej się męczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No pomysł z takimi zawodami - DOBRY.Nie chciałem się wpychać poza tym słyszałem że jest Stowarzyszenie Podciągania na Drążku więc musieli byście podpowiedzieć mi co nie co.Poręcze zawsze można podciągnąć do WW .

drazekm
Tu chodzi tylko o ułatwienie w sędziowaniu taki ruch jest łatwy do sędziowania.Przy WW też robimy gorsze wyniki wykonując ruchy wolniej.Także na dzień dzisiejszy nie możemy porównywać wyników uzyskanych na różnych zawodach bo są różne regulaminy.W lidze dopuszczono szybkie ruchy efekt jest taki że brakuje sędziów i sędziują chcąc nie chcąc zawodnicy.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-11-24 12:17:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel


drazekm
Tu chodzi tylko o ułatwienie w sędziowaniu taki ruch jest łatwy do sędziowania.Przy WW też robimy gorsze wyniki wykonując ruchy wolniej.Także na dzień dzisiejszy nie możemy porównywać wyników uzyskanych na różnych zawodach bo są różne regulaminy.W lidze dopuszczono szybkie ruchy efekt jest taki że brakuje sędziów i sędziują chcąc nie chcąc zawodnicy.

Przytrzymanie na górze też niczego nie ułatwia,dowodem jest sędziowanie Twojej próby,fakt że wyprosty nie stanowiły problemu ale opuszczania i podejrzewam że zawsze będą jakieś problemy.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-11-24 12:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-rozumiem Cię,bo masz niby taki styl,ale to nie wpływa dobrze na ocenę tego boju.U mnie sytuacja jest trochę inna,ale to prawda,że ja lubię wolniejsze próby,ale one odwrotnie jak u Ciebie-bardzo ułatwiają ocenę,a to zasadnicza różnica.. :)

Wycwiel-kiedyś działało PSPND-/Polskie Stowarzyszenie Podciągania na Drążku/,ale już przynajmniej od 2-lat nie działają...,a bardzo szkoda :(

Chłopaki na fejsie robią właśnie konkurs na ilość dipów z fajnymi nagrodami.Szkoda jednak,że propagują taka lipną technikę którą bardzo ciężko ocenić...Jakbym miał to sędziować,to bym się raczej nie zdecydował.Ile byście zaliczyli Maksymowi?-bo ja nie więcej niż 40... Sylwetkę miał bardzo pochyloną,a po 50-powtórzeniu moim zdaniem,to już nie robił pełnych powtórzeń/no zablokował na 60/... Jakby robił wolniej z krótkim,widocznym zablokowaniem,to problem znika.. :)





Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-11-24 12:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Po pierwsze jest złe ujecie powinno być z boku ale zaliczyłbym mu wszystko czyli 64x fakt ciało ma pochylone ale żeby zrobić taką ilość musiał kombinować :) Proszę na tym filmie ciało miałem mniej pochylone niż Max i chyba tempo wolniejsze a mimo to w minucie zrobiłem więcej



Proszę filmik Zefa jakoś nikt go nie krytykuje a jest tak samo pochylony jak Max,jest zasadnicza różnica między bujaniem a ustawieniem ciała w pozycji pochylonej i trzymanie jej przez całą próbę.




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-11-24 13:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Lukasz wyprzedziłeś mnie z tymi Dipami konkursowymi które wystawił Street Workour Polska.
Marek tu masz pewną wygraną , a nagrody sa super - Kamizelka obciążeniowa , i masę innych, a więc możesz coś pomyśleć. Za tydzień już można wrzucać filmy tu;
http://streetworkoutpoland.pl/forum/index.php?topic=325.0

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-te 64-powt Maksyma,to dla mnie jakiś żart,a fakt że jest to prezentacja techniki do rywalizacji,to już dla mnie"śmiech na sali"...

Co do filmiku Twojego i Zefa,to można sobie kręcić je tak dla siebie i ewentualnie do jakiejś dyskusji.Do rywalizacji w zawodach i rzetelnej oceny sędziego,to się kompletnie nie nadaje.Na obu filmikach jet mnóstwo niepełnych powtórzeń.U Ciebie sporo niedoprostów na górze,a u legendarnego Zefa są niby doprosty,ale moim zdaniem nie ma odpowiedniego zejścia w dół...Jak coś takiego będzie promowane na zawodach,to ten bój zejdzie na psy...:'-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium