SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Następnie za jakiś czas podnieśli wymagania na;
- 5 muscle ups
- 45 dips
- 25 pull-ups
- 55 push ups
- 5 muscle ups
W 6 minut.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
A teraz Dany Montana zrobił takie;
6-60-30-60-6. W 6 minut, ale obowiązują tamte drugie co podalem wyżej.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Czasem zachodzę sobie w glowę żeby kiedyś dla sprawdzenia siebie, ale tylko tak dla picu wziąść 20 kg do pasa i jedną serię zrobić podchwytem, a drugą jak odpocznę nachwytem i tak z ciekawości porownac

jak cały czas robisz nachwyt to wiecej zrobisz nachwytem.
Po prostu nie trenując danym chwytem nie wyrabiasz go,nie wzmiacniasz tych wszystkich mięśni które biorą udział w danym boju, zatem ciężko oczekiwac by nagle stał się on mocniejszy od tego co robisz non stop.


Nie bolą was nadgarstki od podchwytu?

nigdy mnie nie bolały,nawet pomimo mej nadwagi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
QUEBLO- Masz rację nie zrobię na pewno więcej niż nachwytem.
Chociaż powiem Ci że trochę tam podchwyt trenuję, ale to jest pestka w stosunku do nachwytu i myślę że 13x z 20 kg bym zrobił, tak mi się to przedstawia, ale najlepiej jak wypróbuję na dniach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-te najnowsze wymagania to: 5-muscli,45-dipsów,30-podciągnięć,55-pompek i na koniec 5-muscli.Dołożono 5-powt. podciągania.Dany zrobił bardzo mocną próbę,ale technicznie moim zdaniem nie do zaliczenia.Te ostatnie podciągnięcia były podbijane,ale i tak koleś jest mega mocny:)Co do tej Twojej 20-ki,to jak rekord w nachwycie masz 17,to moim zdaniem w podchwycie zrobisz więcej jak 13-ja obstawiam tak z 14-15 :)



Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-08-20 19:32:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no ja planuję więcej tych powtórzeń z 20 kg, ja nie wiem co to będzie, zniszczę sam siebie przed muscle upami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Musicie chłopaki ustalić sobie chyba jakiś priorytet,bo jak pójdziecie na totalnego maksa w podciąganiu z 20-kg,to bankowo trochę się osłabicie przed musclami,a Wasi najgrożniejsi rywale nie wiadomo czy będą się podciągać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no będzie ciężko, ja mam takie priorytety że w obu konkurencjach jadę na maksa a że pierwsze podciąganie to gorzej wyjdą muscle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Chyba że będzie ze 30-min. przerwy po podciąganiu,to może zdążycie się zregenerować.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-08-20 19:57:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Spokojnie, z mojego doświadczenia jest tak że jak podciągniemy się z 20 kg i za pół godz. będą Muscle to będzie dobrze, organizm dotleniony będzie, rozgrzany. No ale niewiadomo jakie są nasze Maxy teraz w Musclach, a więc niewiemy jak to będzie.
Tam Tatar będzie szalał o 1 miejsce na pewno, ostatnio mówił mi ze 15 czystych Muscli zrobił - to już jest piękny wynik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium