SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ten koleś z ostatniego filmu,to już mało odbiega od największych gigantów:Borisa i Adama :)Właśnie pojawiły się od Nich nowiutkie filmiki:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
robi wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nowe rekordy na drazku 19 podchwyt i 14 nachwyt

Jak dojade nachwytem do 20 to dorzucic obciazenie, czy jechac dalej bez ciezaru?

Zalezy mi na ilosci powtorzen, jak slyszalem to ponoc dobrze dorzucic ciezar, ale nie wiem czy gosc mowil prawde.



Zmieniony przez - Icarium w dniu 2013-09-11 19:34:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Icarium-nie wiemy jak trenujesz obecnie,ale jak cały czas robisz progres,to niczego nie zmieniaj.Dodanie lekkiego obciążenia też jest dobrą metodą,ale ja zostawiłbym to jak dopadnie Cię zastój.Jak chcesz zmieniać bodżce,to proponuje skrócić serie,ale też i przerwy między nimi.Po jakimś czasie możesz je znowu stopniowo wydłużać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki.

Ja zauwazylem, ze jak zrobie ze 2-3 treningi z wolnym opuszczaniem, to potem jak robie normalnie to skacze mi ilosc powtorzen.

Jak wyrwe sie z pracy to postaram sie zjawic jako widz na zawodach 21.09 i poprosze o korekte i porady w realu, jezeli oczywiscie znajdziesz czas.

Powodzenia w treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, powyższe filmy są naprawdę mocne.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-ale nic nie przebije realizacji filmów od Franka...Pracuje chyba nad nimi dość spory sztab ludzi.Zawsze kopara opada,ale to już mega,mega postać ulicznego treningu :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz w Poznaniu mam mieć pojedynek z Wycwielem na poręczach a Ty i Masti wywołaliście nas też do rywalizacji w pompkach :)
Filmiki w temacie "Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium