SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No,no-jak Poznań wkroczy do akcji,to może być grożnie,bo Oni też dipy robić potrafią :)

Wycwiel-to widzę,że budżet masz prawie nieograniczony :) Z nazwą coś wymyślisz-niech to też będzie Twoja niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
A Ty jak oceniasz nasze pompy?Ja wciąż liczę na to że te z obciążeniem nie będą miały aż takiego przełożenia na te bez.Do wykorzystania są 2min.będziemy walczyć

mareckizawada
Ja na wysokość nie urosłem /173/a waga tak jak wspomniałem na filmiku prawie 90kg ale liczę że te 3kg w dwa tyg. urwę.

lukix
Chciał bym mieć taki budżet bo pomysłów na imprezy to mam sporo.Duża część grupy będzie obsługiwała impre ale startowe wpłacili także puchar dla zwyciężcy będzie jak należy + gratki.
Nazwa:I/ chyba że już jakieś były/ Internetowe Pompy/żeby podkreślić jakość wykonania/na Poręczach z 20KG.No i skoro kończymy 15 maja/ na Zośki/to z datą 15 V 2014.Może systematycznie będziemy to robić na Zochy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
jak dla mnie filmy poprawne i gratuluje wyników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-żeby pokreślić rygor regulaminu,to fajne by było"perfekcyjne internetowe pompy na poręczach z 20-kg" :)

Tutaj fajna internetowa rywalizacja między Adamem,a LBM.Dla mnie w tym elemencie silniejszy ten drugi :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Uuuu , mocne filmy , bardzo mi się podoba taka poprawno$ć - w końcu czysto i łatwo policzyć .
Batdzo fajny konkurs się zrobił.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jak nie ma uwag,to aktualna tabela z wynikami:

Dipsy z 20-kg:/stan na 3-Maja-g.10:40/

1-Iti,Michał-22-powt,
3-Wycwiel-15-powt,
4-Konik-10-powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
A Ty jak oceniasz nasze pompy?

Skoro już drugi raz mnie wywołujesz to nie uda się uchylić od odpowiedzi i oceny,napiszę krótko nie mam żadnych zastrzeżeń,choć i tak każdy ma inne tempo ale tu nic nie poradzimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Najnowszy set na kółku.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-fajny secik na tym kółku-też mam chęć sobie kupić i troszkę na tym poćwiczyć :)

2-Maja w Dąbrowie Górniczej odbyły się zawody.Było m.in. podciąganie na drążku.Wygrał nasz znajomy z zawodów Ryszard.Pewnie nie było tam pauzy na dole i pełnego przeniesienia,ale jakby pojawił się we Wrocławiu,to byłby bardzo grożny.


Podciąganie na drążku siłowo mężczyzn

L.P Nazwisko i Imię Miejscowość Ilość powtórzeń Miejsce

1. Czajkowski Ryszard Sosnowiec 33 I
2. Taraszkowski Rafał Dąbrowa Górnicza 25 II
3. Romaniuk Tomasz Grójec 21 III
4. Dudwał Mateusz Sosnowiec 18 IV
5. Zgajewski Sebastian Dąbrowa Górnicza 17 V
6. Mańka Piotr Będzin 16 VI
7. Nowak Rafał Dąbrowa Górnicza 16 VII
8. Taraszkowski Patryk Dąbrowa Górnicza 13 VIII
9. Śmiłek Przemysław Dąbrowa Górnicza 11 IX
10. Ludwiszewski Damian Będzin 10 X

Podciąganie na drążku siłowo kobiet

1 Maślak Marta Dąbrowa Górnicza 10 I
2 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza 2 II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ryszard zawsze jak sie pojawi to jest grożny, tyle lat ma, a on zawsze ładnie ponad 30x, fajnie , fajnie.

Łukasz polecam kółko tobie i każdemu.
Marek pokaż ten twój film z kołkiem.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium