SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Darek w razie co ja pewnie wezme samochód i póki co jestesmy we 2 z Mateuszem take mozesz byc trzeci i ruszamy z Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Moje dipy do oceny zapomniałem o ciężarze pokazać, ale wszystko było uczciwie Hektor 20kg.Siła!!!! http://swrp.pl/?p=256#more-256 


Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2014-05-14 12:51:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Moje dipy do oceny zapomniałem o ciężarze pokazać, ale wszystko było uczciwie Hektor 20kg.Siła!!!! http://swrp.pl/?p=256#more-256 

Technicznie dobrze i wg regulaminu tylko faktycznie szkoda ze Ty i zresztą wszyscy oprócz mnie :) zapominają o pokazaniu wagi ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Tak Marek masz rację i wygląda to tak profesjonalniej. Nie zadziałała pamięć mięśniowa następnym razem.Dzięki za ocenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie ja jestem organizatorem konkursu i nie ja zaliczam filmy,osobiście nie biorę nic na wiarę tylko wolałbym dokładnie widzieć i wiedzieć.

Ps. sorki jeszcze Mariusz pokazał wagę krążków,nam ten nawyk jeszcze pozostał z czasów "pobij rekord" :)
http://www.youtube.com/user/POBIJREKORDpl/videos

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-14 14:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
E no kolego a ja to co pod samą kamerę podszedłem. Nie przypuszczam żeby ktoś podszedł do sprawy nieuczciwie ale faktycznie poprawnie było by pokazanie obciążenia.
wlodek
Wszystkie ruchy wykonane jak trzeba.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-05-14 15:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
E no kolego a ja to co pod samą kamerę podszedłem. Nie przypuszczam żeby ktoś podszedł do sprawy nieuczciwie ale faktycznie poprawnie było by pokazanie obciążenia.

Przepraszam zgadza się pokazałeś dokładnie,ale skoro nie było sprecyzowane na wstępie dokładnie i nie było wymogu pokazania ciężaru to jest jak jest i taka nauczka na przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
Dokładnie nie wszyscy mają ten właściwy nawyk.Wszystko poprawimy i zamieścimy to w regulaminie bo ustawienie kamery też musi być jednolite.Myślę że się uda powtarzać ten konkurs cyklicznie właśnie pracuję nad sponsoringiem.Teraz to był spontan.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-05-14 16:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-próba bardzo ładna i oczywiście w całości do zaliczenia.Nie pokazałeś niby krążka,ale gołym okiem widać że to 20-ka-tak jak u Michała.Piszemy tu już trochę razem,znamy się na żywo i nie chodzi tu chyba o to żeby się jakoś oszukiwać.

Wycwiel-jeśli chodzi o dipy,to czy będzie można robić próbę w rękawiczkach?.Jeśli tak,to Michał obiecuje mocne podejście z 4 z przodu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz nikt tu nie pisał o domniemanym oszukiwaniu,tylko o profesjonalizmie w podejściu do zadania i pewnie przy następnym konkursie już tak będzie szczególnie jak na początku pojawi się dokładny regulamin.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium