SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Dasz radę zregenerować się prze tydzień ?

Dam Marek, tydzien to dużo, a coś innego mi sie przydalo.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ja wczoraj byłem na ostatnim treningu,muszę sobie odpuścić bo przeziębienie nie chce przejść i szwankuje lewy bark,ostatnio były za ostre treningi 5x w tygodniu czasem nawet 2x dziennie jeden na siłce a drugi na drążkach w terenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-super fotki,a te bóle mięśni powinny po kilku dniach minąć :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2013-09-14 18:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, teraz musisz jechac na połowę gazu w tym tygodniu.

Łukasz, jakoś to będzie, zobaczym, ale nie będzie najlepiej w następną sobotę.
Jakoś tam w Poznaniu może wypadnę.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-09-14 18:50:32

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
U mnie treningi jeszcze do połowy przyszłego tygodnia i zasłużona regeneracja przed Poznaniem :) Jutro zawody u Radzyniaków i też czekamy na relację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
O dosyć znana postać tego Daszkiewicza był czołowa gwiazda jak jeszcze kupowałem kulturystykę i fitness. Widzę siła jest ogromna. Spory miałeś ten wysiłek i wyników można pozazdrościć i pogratulować. Jutro się okaże jakie jest zainteresowanie w Radzyniu podciąganiem. Ja teraz mam ostre przygotowania do Maratonu Warszawskiego i odpuściłem troszeczke podciaganie. Siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wlodek , sam jestem ciekawy waszych wyników w Radzyniu .
No za tydzień już piąte zawody moje w tym roku i ostatnie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Mam nadzieję że ludzie dopiszą. Słabo by było jak z Michałem i Mateuszem byśmy musieli się podciągać żeby poprawić frekwencję. Może jeszcze coś Ci wyskoczy niespodziewanego HEHE. Zawsze zawody to jest fajna zabawa. Będę trzymać kciuki za was a najbardziej za Radzyniaków. Nie wjadą bez medali do Radzynia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, piękne filmy, ale bardzo mi się podoba Adam.
Czulem się oglądając Adama jak bym oglądal nasz MP w podciąganiu. , piękny jego występ i wielka moc.

Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-09-15 20:24:58

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium