SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Ludzie z tego forum na pewno nie są amatorami. Kiedyś robiłem jakieś badania u dietetyk i użyła określenia wyczynowiec. Ładniej brzmi nie jest to ani zawodowiec ani amator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Ludzie z tego forum na pewno nie są amatorami. Kiedyś robiłem jakieś badania u dietetyk i użyła określenia wyczynowiec. Ładniej brzmi nie jest to ani zawodowiec ani amator.

No to tym lepiej że pokazałem że z młodymi wyczynowcami z Polski i z forum senior może na równi rywalizować i zająć całkiem przyzwoitą lokatę,a swoją drogą zrobiłem życiówkę w Muscle Ups to tak jakby mój zegar biologiczny się cofnął a nie postarzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
A to jaki miałeś wynik MU bo wynik gdzieś mi umknął. Tak, takie zawody bardzo motywują. Teraz tylko trzymać taki poziom i zaliczać kolejne zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Markowi może nie wypada się chwalić-więc ja Go pochwalę :) Jego wynik w MU to 13-powtórzeń:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Ok.Brawo Brawo Brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak tak robiłem te MU to przypomniały mi się czasy wojska w których z podobną lekkością robiłem na drążku a było to przecież prawie 29 lat temu.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-28 20:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Dwa lata pewnie służyłeś?To trochę tych fikołków się narobiłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wlodek_81
Dwa lata pewnie służyłeś?To trochę tych fikołków się narobiłeś.

E to nie te czasy,już tak przyzwyczaiłeś się do obecnych gdzie wszystko jest ze zapomniałeś że za komuny nic nie było a kamery,czy aparaty cyfrowe jako własność to była fantastyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Chodziło mi bardziej o robienie ćwiczeń na drążkach. Bo u mnie jak służyłem to drążka na oczy nie widziałem tylko bieg bieg i bieg.I jeszcze jedno pamiętam jak się nie odmeldowałem dowódcy to przekonałem się że potrafię 100 pompek zrobić na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
kerad37
Witam panowie i mam pytanie , czy na MP jest jakiś podział na kategorie według wieku lub wagi?Bo jak nie ma to facet po 40 nie ma żadnych szans.

SPORTOWIEC po 40- jest jak stare wino - IM STARSZY TYM LEPSZY.
Nie umieraj tylko przyjeżdzaj na zawody.
I ZAPAMIĘTAJ - Że najlepsza Emerytura to dać do ziemi nura!!.
A więc nie pękaj i nie idź na emeryture.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium