SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel, zabrałem się za treningi dosyć mocno, a co będzie dalej i jak do zawodow się ułoży to zobaczymy.
Papiery na tą budowę załatwiać to jest jakaś porażka i jeszcze na nie trzeba trochę poczekać, a więc treningi wznowiłem. Jednak taka dłuższa przerwa się przydała, bo natchnienie mam teraz ogromne.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-fajnie to słyszeć-no to jest szansa zobaczyć Cię we Wrocławiu w dobrej formie :) Mariusz wraca nam do gry :)

Tutaj fajny secik od tej dziewczynki co podciągnęła się przez 3-minuty-26-razy siłowo:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
System rozwalony , dziewczynka dała mi dzisiaj jeszcze większą motywację.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Mnie też zdopingowała - 6 powt. poszło Ale na poręczach będziemy walczyć ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
U mnie dziś chyba zjedzonych z 5000 kcal... i tradycyjnie 45-min cardio dla spokoju sumienia.. :)

Wycwiel-będzie ciekawa walka w tych dipsach-Michał też już dochodzi do fajnej formy :) A ze specjalistów od WW,to tylko Ty się szykujesz na te pompki czy może więcej ekipy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
lukix
Sam nie będę jutro powinien być wstawiony filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ja tam nie próżnowałem w Świeta jechałem na maxa.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
konik
Przestań mnie dołować swoim brzuchem.Nie nie rób tak dalej bo pod wpływem Twoich filmików dostrzegłem jaka bambaryła się ze mnie zrobiła.Na urodziny sprezentowałem sobie rowerek stacjonarny i biorę się za siebie.Może na drążku nie zaszaleję ale poręcze......

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-04-22 15:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No brzuszek warto zawsze trzymac w dobrej kondycji, tym bardziej że się człowiek robi się coraz starszy.
A tak po za tym to bardzo lubię kółko i co chwile wymyślam nowe wariacje, np: teraz mi siedzi zrobić seta na kółku typu - 20 pompek na kółku i odrazu 2 rozjazdy na kółku, ciekawe to będzie moim zdaniem.
Szczeże to po tych świętach to zamiast być obiedzonym , to zły jestem w zakwasach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Brzuch to bardzo ważna sprawa.Mocny brzunio fajnie stabilizuje całą sylwetkę :)

Tutaj fajny trening od Alana.Chyba będzie forma na Międzyzdroje? :)



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

forma lato