SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Qeblo - dlatego to jest też ciężki temat.
Kiedyś nawet oglądałem ludzi którzy mają jednakową sylwetkę z góry, a nogi 1 miał chude, a 2 nogi grube i ten z chudymi nogami miał łatwiej na drążku, za pewne nie dodało mu to zbędnych kilogramów.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
QUEBLO
to parametry podobne do moich z tym ze ja jestem po prostu większy.

Rożnica z kolei taka ze siłowo 20 powtórzeń zrobię ale nie umiem tak dobrze oszukiwać by umieć zrobić 30..koło 25 to max.

Jak chcesz startować w Międzyzdrojach to oszukiwanie wybij sobie z głowy,teraz są tak rygorystyczne reguły że sędzia zaraz to wychwyci i nie zaliczy Ci takich podejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Nawiązując do nóg. Widzę dużo wpisów że zawodnicy SW bądź związani z naszym tematem mają szczupłe nogi. Tylko jak ktoś chce równocześnie np. biegać to ich sobie nie będzie masował.Wyklucza się to.Takie pytanie. Czyje nogi się lepiej prezentują ciężarowca czy maratończyka?Tylko to też temat rzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby bylo naprawde rowno dla wszystkich uczestnikow, to ilosc podciagniec powinno sie mnozyc przez wage i taki wynik powinien decydowac o miejscu. Skoro to ma byc konkurencja silowa to sama ilosc powtorzen tego nie pokazuje, bo przeciez taki zawodnik wazacy 65-70kg przy takim samym wytrenowaniu zdecydowanie wiecej sie podciagnie niz 85-90kg, a w praktyce w tym samym czasie podniesie mniej kg wiec to jest dla tych ciezszych krzywdzace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wiadomo,że nasze nogi są szczupłe,bo my musimy je dżwigać i nie mogą być mega zmasowane... :) Co do prezentowania się nóg,to pewnie lepiej wyglądają nogi ciężarowca,ale ja i tak jeśli chodzi o ich użyteczność,to wolałbym mieć nogi biegacza :)

Tutaj dwie fajne próby:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Icarium-ten temat też już był tu wałkowany..Takie przeliczniki byłyby mało czytelne dla widza.Cięższy podnosi przy tej samej liczbie powtórzeń więcej kilogramów,ale niby ma więcej masy mięśniowej i jest zapewne silniejszy.. :) I co wtedy z tym fantem zrobić? Musi zostać tak jak jest,bo wagi większości zawodników na zawodach są raczej zbliżone:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz, wygraleś ze mną nie dam rady inaczej i więcej - Hyle Ci czoła. byku.




A tu jak wyprostuje lokcie na 100% to jest przerąbane.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2013-10-27 13:19:24

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz nawet nie zrobiłbym jednego amerykana,także dla mnie jesteś numerem jeden bez względu ile Ci zaliczą.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-27 13:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
drazekm
Mariusz nawet nie zrobiłbym jednego amerykana,także dla mnie jesteś numerem jeden bez względu ile Ci zaliczą.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-27 13:44:00

Dzięki Mareczku, ja też myślałem ze robiąc na ilość będzie prościej, a okazało się że plecy od dołu do gory siadają łącznie z brzuchem.
Dzisiaj jeszcze walnełem 32 wymyki , ale w końcówce przekraczam 5 sek. odpoczynku, a więc nie wpuszczam filmu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Już nie zaglądam na bar-barians od czasu gdy nie zaliczył mi pompek,a co do wymyków tak myślałem że jest limit czasu ale i tak nie spróbuję,bo znowu mam na początku tygodnia próbę na setce a po wymykach "zakwasy" miałbym przez cały tydzień,a z drugiej strony po tych moich wspomnianych pompkach zawiodłem się co do fachowości oceny przez Dufa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium