SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Drążka nigdy nie za wiele:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
To wogóle nie jest podobne do tego co robicie jak zobaczyłem nagranie - ręce - najpierw prawa potem lewa, - nogi - kopnięcia,wierzganie i pedałowanie wszystko naraz.Nie chcę wywołać u Was nocnych lęków

drazekm
Jeden z gimnastyków też mi od razu powiedział żebym spróbował jak zrzucę 20kg.Napewno ma rację ale ja myślę że coś z koordynacją mi się porobiło a myślałem że młodziak jeszcze jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
gdzieś, chyba nawet tu, czytałem że muscle upa możesz zrobić jak robisz min te 15 podciągnięć siłowych nachwytem...
Nie wiem ile w tym prawdy. Sam 15 razy zrobię choć muscle upów nie próbowałem od dawna. Pewnie bym nie zrobił żadnego ale jak mam być szczery gimnastyka mnie w ogóle nie pociąga i nawet nie chce próbować
Do samego podciągania podchodze pod nieco innym kątem chyba jak Wy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Queblo - zero w tym prawdy ;) Znam ludzi co 5 podc nie zrobią a muscla zrobią i w drugą stronę, takich co po 20 podc zrobią a muscle ani rusz. Generalnie ruch wydaje się siłowy i bardzo trudny, jednak ludzie zapominają o technice. Można powiedzieć że siła+technika = muscle up, nie można tylko z jedną cechą robić muscla ;) Wycwiel - każdy z nas zaczynał muscla i każdy na początku robił podobnie, niektórzy nawet łokciem wchodzili, ale w końcu wszystkim wychodzi. Gdybyś wrzucił filmik może udałoby się coś podpowiedzieć/doradzić, a tak to trzeba będzie poczekać na zawody w Pzn albo we Wrocławiu ;)

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Tatar
No chyba trzeba będzie poczekać bo tego za cholerę nie wrzucę póki co.Do końca roku szkolnego 2013/2014 jestem nauczycielem póżniej idę na pomostówkę taką niby emeryturę Ale dzięki najlepsze w tym że jako student AWF w latach 80 musiałem to wykonac na zaliczenie i zakończyc zeskokiem kucznym nad drążkiem.Tak, tak wyglądały kiedyś studia na AWF,fakt że ważyłem 75kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel - Ja Ci odradzam szarpanie , jeżeli chcesz zacząć sie szarpać z Musclami to musiał byś co najmniej do wiosny wprowadzić sobie treningi z podciągania nawet co 2-3 dzień po kilka podciągnięć po 4-5 seri w celu przyzwyczajenia mięśni i ścięgien.
Wprowadził bym sobie też po kilka serii trening mięśni brzucha na pełnych napięciach i oczywiście nie przechodząc w fazę kręgosłupa - to tak niewiele , ale akurat w twoim wieku by się przydało.
Pompki robisz zwykle i na poręczach, do tego wyciskasz na ławie, a więc tu już przygotowanie masz.

(Na marginesie) - Nigdy nie szarpmy się przez co najmniej pierwsze pół roku treningów.
Ja zaczynając kiedys treningi przez pierwszy rok robiłem tylko ćwiczenia podstawowe , później dopiero zaczynalem robić trudniejsze sprawy na drążkach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
konik
dzięki za radę trochę trudno będzie bo po podciąganiu bolą mnie łokcie a tu tyle do zrobienia w WW. A chciałbym zrobić MU żeby do waszego klubu należeć.Może Dipy wystarczą? Właśnie wstawiam temat IV Wrocławskich 17 Maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Ja mam trochę inne zdanie. Ja jak chciałem się nauczyć muscle to je ćwiczyłem aż do zwycięstwa. Jak masz jakieś osiągnięcia w sporcie i jesteś po AWF to raczej Ty nam powinieneś dawać wskazówki.Pamięć mięśniowa łatwiej jest wrócić do czegoś jak już to robiłeś.Jak ja uczyłem sie muscle to przyszedł do mnie sąsiad nauczyciel WF(emeryt) w wieku ok70lat i dawał mi cenne wskazówki. Każdy ma swój patent i każdy będzie dobry jak zostanie osiągnięty cel. Brawo za zapał i zaangażowanie.

Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2014-01-28 21:22:18

Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2014-01-28 21:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
SW96-to wszystko zależy od Twojego stażu treningowego,diety,odpowiedniego rozplanowania treningów,a co za tym idzie-regeneracji.Uważam jednak,że 16-serii podciągania na jednym treningu,to dość dużo i monotonnie...

Co do muscli,to uważam że to kwestia przyłożenia się do nich i opanowania optymalnej techniki.Myślę że ja posiadam odpowiednio dużo siły i mocy mięśni,ale praktycznie ich nie trenuje i nie mam wypracowanej techniki ruchu-dlatego mój rekord to 3-muscle... :)

Plakat zawodów u Wycwiela:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
o kurcze fajny plakacik.super zawody się zapowiadają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium