SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

36 lat na karku, czy staż w siłowni z przeszłości ma wpływ na dziś?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 180 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Hej, tak zastanawiam się ,obecnie ćwiczę rok czasu , wcześniej ćwiczyłem jakoś od 15 do 20 roku życia z drobnymi przerwami, jakąś kontuzja czy coś . I tak myślę ,czy na sylwetkę ,czy rozwój ,siłę bądź co kolwiek innego, tamtejsze "przerobione" lata mają znaczenie ?

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3361 Napisanych postów 4359 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108242
Wszystko zależy co ćwiczyles, jak ćwiczyles, moze byłeś gimnastykiem albo dwuboista , czyli zajmowałeś się dosyć wymagającymi sportami i osiągnąłeś fajny poziom, to zawsze przełoży się na plus w późniejszym życiu, a może tylko kopales z chłopakami w piłkę na boisku albo chodziłes na siłkę cztery razy w tygodniu z przerwami, to raczej bym się nie ludzila że zrobiłeś sobie świetne podstawy i obecnie po wielu latach startujesz z wyższego poziomu niż zwykły początkujący, no chyba ze miales swietne wyniki silowe to moze troche szybciej pojdzie ci teraz na poczatku, ale to tez zależy co robiłeś później w tej przerwie wieloletniej, jak mocno się za puściłeś, czy być może dbales o aktywność, a może nie, moze przytyłeś 50 kg, moze dbales o dobre jedzenie i metabolicznie trzymałeś się zdrowo, albo niekoniecznie.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-11-29 06:49:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
Przerwa była długa i jeśli nie było aktywności fizycznej to chyba nic nie zostało z młodzieńczych lat oprócz wspomnień. Jeśli wspomnienia są silne to łatwiej wrócić do formy z tamtych lat.
Uważam, że ważne jest to co robimy teraz dla swojej sylwetki i zdrowia.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
To ja mam trochę inne zdanie-tamtejsze treningi nawet po tylu latach działają na plus.
A dlaczego ?
Chociażby dlatego,że już masz jakieś pojęcie jak ćwiczyć i co.
Tamten system ,co trenowałeś ,dziś też da dobre rezultaty-a pewnie w większej części pamiętasz,jak to robić.
Także fizycznie zasżły pewne zmiany w organizmie,po tamtych latach treningu i mmo tego,że czas to zmienił ale zawsze coś zostało.
Dlatego warto dalej trenować systematycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131012
masti
To ja mam trochę inne zdanie-tamtejsze treningi nawet po tylu latach działają na plus.
A dlaczego ?
Chociażby dlatego,że już masz jakieś pojęcie jak ćwiczyć i co.
Tamten system ,co trenowałeś ,dziś też da dobre rezultaty-a pewnie w większej części pamiętasz,jak to robić.
Także fizycznie zasżły pewne zmiany w organizmie,po tamtych latach treningu i mmo tego,że czas to zmienił ale zawsze coś zostało.
Dlatego warto dalej trenować systematycznie.
Warto zastosować w praktyce życiowej ostatnie zdanie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening TRX - porady

Następny temat

Najciekawszy temat w grudniu 2023

WHEY premium