SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"100 na klatę" czy to możliwe?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
Witam,
Odczuwam wewnętrzną potrzebę wycisnąć okrągłą setkę.
Nie spieszy mi się - mam 39 lat ektomorfik ok 65 kg,
szwagier zaprosił mnie na siłownię i okazuje się, że 60 kg nie udało mi się wycisnąć, a niech to ...
Czy możliwe jest dojść do setki? (chodzi o wyciskanie na ławce poziomej, nie o masę własną lub wiek) :)
Jak długo to może zająć (przypuszczam że w latach trzeba liczyć)
Jestem całkiem sprawny, dużo biegam, ale próba ze sztangą mnie "osłabiła".
Pomóżcie proszę - co robić by chociaż do tych 80 kg dźwignąć?
Pozdrawiam,
Krzysiek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
też się cieszyłem kiedyś jak dziecko jak przekroczyłem pierwszy raz 100, jakaś tam mini granica pokonana. jeśli jesteś ambitnym typem a wynika tak z Twoich wypowiedzi to dasz rade. po za tym musisz być wzorem dla dzieciaków jeszcze długo. ciężko będzie przy 60 kg( bo to prawie 2 razy masa własna ciała) ale miałem kumpla który przy 70 ciskał 100 x 4 wiec jest to możliwe. tak jak chłopaki wcześniej pisali, bez treningu barków, pleców itp. ciężko będzie to osiągnąć- no i nie licz że zrobisz to w 6 miesięcy( bo pewnie masz kolejna magiczna barierę w postaci 40 urodzin).

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
pytanie raczej do wróżki
możesz podchodzić do takiego ciężaru pół roku a możesz 10 lat
wszystko zależy od treningu,diety ,predyspozycji itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
nie tak miało być... :/ zamiast postu wysłałem zdjęcie ... ale kwas... Chciałem uściślić aktualne możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
Czy przy treningu 3x tydzień po ok. godzinie treningu na siłowni, przy odżywianiu zdrowym i regularnym, ale bez suplementacji, 100 kg na ławce jest to kosmos nieosiągalny, czy potencjalnie możliwy? Czy przy budowie jak na załączonym obrazku 80 kg to szczyt marzeń w tym wieku (od ok. 20 lat trzymam wagę na poziomie 64 kg przy 179 cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
ja myślałem że chcesz się pochwalić torsem

sprawa wygląda tak- w pierwszej kolejności musisz rozpocząć treningi na siłowni
ułożyć plan treningowy - nie tylko klatka ale całe ciało
musisz zapoznać się z zasadami prawidłowego odżywiania - w tym sporcie to priorytet
z czasem będziesz wybrać plan z priorytetem na wyciskanie leżąc
akurat w dziale mamy konkurs związany z wyciskaniem ,więc możesz przestudiować tematy konkursowe i wyciągać wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
dzięki za wyrozumiałość ;) i sensowną odpowiedź - mimo wpadki z torsem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
polecamy się na przyszłość
trafiłeś do odpowiedniego działu ,więc pora ruszać po karnet na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
bez problemu dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
trochę to bez sensu iść tak na świeżaka na siłownię i na dzień dobry sprawdzać maxa w wyciskaniu
dobrze że nie próbowałeś sprawdzić maxa w przysiadzie lub MC

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z KLATKĄ PIERSIOWĄ

Następny temat

Dziennik treningowy Przemola

WHEY premium