SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stara ginekomastia- możliwe leczenie lekami po 35 roku życia? [inhibitor aromatazy]

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 92
Witam serdecznie!

Posiadam lekką ginekomastie (ok 2.5cmx2.5cmx0.5cm) pozostałą po okresie dojrzewania w wieku ok 15 lat (czyli gino jest już 20 lat) potwierdzoną ostatnio badaniem usg. Endokrynolog przepisał mi na to letrozole bluefish 1 tab co 3 dzień. Przerzuciłem już masę wpisów i nurtuje mnie czy skuteczność tego środka jest tylko na świeże gino po cyklu czy można też wyleczyć taki stary temat jak mój. Ogólnie w moim przypadku ten powiększony gruczoł ma wpływ na odstające i powiększone sutki, fajnie by było się tego pozbyć bez skalpela. Czytałem o słabym samopoczuciu przy stosowaniu, braku libido, póki co u mnie bardziej fizyczne dolegliwości, ból mięśni, stawów, delikatne rozbicie, retencja wody. Może ktoś tutaj miał do czynienia z letrozole w podobnym przypadku i może napisać czy kuracja coś pomogła czy tylko skalpel.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8615 Napisanych postów 26588 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1103383
Myślę, że najwięcej powie Ci ten endokrynolog.
Te objawy to z ulotki czy Ty je masz?
Potrenuj pompki i może to coś pomoże? Trening zmieni Twoje ciało - na razie to klatka jest trochę pulchna i jak się wyrzeźbisz to być może Twój problem zniknie albo będzie prawie niewidoczny.
Powodzenia!
Pomożemy Ci w ułożeniu treningu jeśli chcesz!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczypiorr dźwiga +900kg w domu

Salsa