SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
plan od Snesa?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Zmiana w 3 dniu zamiast Interwed rows idzie MC a w drugim dniu zamiast arnoldek idzie push press. Plan pociągnięty z tego linku i korygowany przez gościa który w miarę ogarnia temat. Teraz Gwidu sam ogarniam dietę i trening. Trzeba się usamodzielnić a w dodatku to mi pozwoli na bardziej urozmaiconą dietę.Chyba wiesz o czym piszę.
http://www.kulturystyczni.pl/trening/fbw-t3378.html

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-06-04 10:14:06

Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-06-04 10:18:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
racja - też nie planuje w nieskończoność tego ciągnąć. ostatnie 40 dni a potem sam jadę z koksem.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Jak efekty na LC? Zadowolony jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Nie nie jestem, chyba dzisiaj zrozumiałem o co w niej chodzi.pomieszałem CKD z LCHF. Dodatkowo węgle to są węgle na nich mi najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
Nie nie jestem, chyba dzisiaj zrozumiałem o co w niej chodzi.pomieszałem CKD z LCHF. Dodatkowo węgle to są węgle na nich mi najlepiej.


też tak uważam

(choć u mnie ich teraz też nie ma za dużo)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Dla każdego coś innego. To chyba kwestia indywidualna jak najbardziej. Ja na węglach nie miałem energii na nic. Spałem na stojąco. Dziwiły mnie stwierdzenia że cukier powera daje. Mnie nie dawał. Teraz funkcjonuję normalnie więc to od organizmu zależy. Grupa krwi również? Mam 0 rh+ chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ja po zmianie diety i ćwiczeń znowu odzyskałem wigor. Dzisiejszy trening FBW wypadł bardzo dobrze a duże spożycie węgli daje moc.

Co myślicie o takim planie ćwiczeń w połączeniu z aerobami???????????????????????????????????????

Poniedziałek-, siłownia,orbiter

Wtorek-bieganie 10km

Środa-siłownia bez aerobów

Czwartek-bieganie 10km

Piątek-siłownia, orbiter

Sobota-bieganie 10km

Niedziela-wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Myślę, że nie będziesz zadowolony. Biegacza z Ciebie to nie zrobi, a na trening wpłynie potężnie. W sensie: źle. Czasem mniej = więcej.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ja nie patrzę biegowo a aerobowo. Czyli co zostawić ten orbiter.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium