SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
a ile cm siedzi w talii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
popuri
prz1993
Bokiem wygląda to świetnie Ale przodem dużo pracy jeszcze. Przy bicepsach przodem talia szerokości pleców, no źle to wygląda. Ale i na pewno separacja się w końcu poprawia, te nogi już wychodzą


Racja. Bokiem klata czy tric to mogę w nocy robić. Przy bicepsach dopiero co uczę separacji na nogach. Jeszcze muszę tą góre ustawić żeby wlaśnie najszerszy nie ginąl + barki za wysoko


Krystian ja tam specem od pozwania nie jestem bo to tez zawsze moja udręka ale:

-biceps przodem:łokcie wyżej i bardziej je dokręć, tak samo noga ta co masz bardziej w przód to jeszcze ciut w przód mocno na place i kolano jkabys unosił dociskając dużym palcem do ziemi, wtedy krawiec wyjdzie dużo lepiej
a jka łokcie das zwyżej i łokcie dokrecisz najszerwszy sie rozciągnie

-najszerwszy przodem według mnie dłownie niżej i mocno pięści wbij w tułów, a nie lekko samymi palcami

-bicepsy tyłem poodbnie jak przodem wyżej łockie rozciagnąc plecy i zrotować łokcie

mże coś się przyda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
popuri
prz1993
Bokiem wygląda to świetnie Ale przodem dużo pracy jeszcze. Przy bicepsach przodem talia szerokości pleców, no źle to wygląda. Ale i na pewno separacja się w końcu poprawia, te nogi już wychodzą


Racja. Bokiem klata czy tric to mogę w nocy robić. Przy bicepsach dopiero co uczę separacji na nogach. Jeszcze muszę tą góre ustawić żeby wlaśnie najszerszy nie ginąl + barki za wysoko


Krystian ja tam specem od pozwania nie jestem bo to tez zawsze moja udręka ale:

-biceps przodem:łokcie wyżej i bardziej je dokręć, tak samo noga ta co masz bardziej w przód to jeszcze ciut w przód mocno na place i kolano jkabys unosił dociskając dużym palcem do ziemi, wtedy krawiec wyjdzie dużo lepiej
a jka łokcie das zwyżej i łokcie dokrecisz najszerwszy sie rozciągnie

-najszerwszy przodem według mnie dłownie niżej i mocno pięści wbij w tułów, a nie lekko samymi palcami

-bicepsy tyłem poodbnie jak przodem wyżej łockie rozciagnąc plecy i zrotować łokcie

mże coś się przyda ;)


Dzięki. Na pewno skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
WTOREK-CZWARTEK
Troszkę rollercoaster teraz, wtorek dzień mega. Wczoraj było bardzo ciężko, złe samopoczucie i po prostu brak energii, dziś znowu bardzo dobrze.
Przyczyną oczywiście praca, wczoraj od 6 do 22, z przerwą na trening/pozowanie/cardio, więc po prostu padłem. Więcej tego błędu nie popełnie. Pracy będzie dużo mniej, aż do MP.
Najważniejsze forma się poprawia, nieco płasko, ale to nic. Waga 79,3 kg












1. RYŻ/WAFLE NA SŁODKO
50 g g wafli/ryżu + 50 g Whey
2-4. RYBA
200 g ryby +50 g g wafli/ryżu

5. OMLET
5 białek + 2 żółtka


Po treningu :50 ryżu/manny + 50g białka

- Iberogast 20 kropli x 3 ED
- Probiotyki ( Enterol 250 + Dicoflor )
- NAC 1,5 g
- Bacopa 600 mg
- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekin, witamina D)
- BCAA 30 g
- Enzymy trawienne
- Forskolina 400 mg
- Kwas masłowy 500 mg x 2
- Omega 3 – 1 g
-Sleep pro– 2 tabsy
- Kompleks witamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
NOO teraz nawet na tym zdj widać że forma się mocno wyostrza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
na tym foto najlepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Próbowałeś robić wiosło jak pokazuje dr Jordan Shallow? Polecam.






Zmieniony przez - FighterX w dniu 2019-04-04 15:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
NOO teraz nawet na tym zdj widać że forma się mocno wyostrza ;)

Oby tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium