SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
proponowałbym nie -skoro chcesz zlikwidować dysproporcję w obwodach. Nawet się można zastanowić nad wyłącznie unilateralnymi ćwiczeniami w obu wersjach jeśli idzie o nogi. No ale od czegoś trzeba zacząć żeby wprowadzać jakieś zmiany

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
aeroby jak lepiej z rana na czczo z bcaa ?po treningu z bcaa czy w dzien nietreningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26160
Witam. Ułożyłam sobie taki zestaw ćwiczeń, nie ukrywam że wybieram ulubione. Proszę o ocenę czy może coś takiego być.
1. Wyciskanie sztangi płasko.
2. Rozpiętki na płaskiej ze sztangielkami.
3.Przysiad przedni
4. Rdl
5.wznosy z opadu
5. Wiosło sztangielką w oparciu.
6. Push Press
7. Odwrotne pompki
Chcę stworzyć jeszcze jakiś zestaw B. Jakieś sugestie? Z góry dziękuje za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
biceps celowo pominięty? Poza tym ujdzie - chociaż ja bym dał push-press po klatce zaraz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26160
Celowo nie. Uginanie przedramion ze sztangielkami gdzie najlepiej wcisnąć? Przed pompki? Push Press przełożę tak jak radzisz. Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Chciałam zapytać, czym można pomanipulować, jeśli wyczerpało się możliwości obciążeniowe? Tempo? Liczba powtórzeń? Zmiana treningu? Co najpierw? Cel to redukcja. Niestety na razie nie mam stojaka do sztangi i obciążenia większego niż 45 kg. Prędko to się raczej nie zmieni. Dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Metod jest sporo: skracanie przerw między seriami, super serie, zabawa tempem itd. Polecam poczytać prace w konkursie na ten temat bo sporo fajnych a zwięzłych było:
https://www.sfd.pl/*KONKURS*Wypełnij_zadanie_i_zgarnij_suplementy_!-t1080950-s46.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Bóg zapłać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Hej.
Pytanie mam dotyczące rozpoczęcia regularnego treningu i jego doboru.
Na początek o sobie.
26 lat, sylwetlka dosc szczupła (161cm 47/8kg). Po 2 porodach. Raczej zawsze aktywna ale od 16rż nie żadnych regularnych treningów dłużej niż 2, 3 m-ce, w miarę rozciągnięta
Cel: jak to bywa po porodzie została mi niewielką ilość "skóry " bo kilogramy zaszły w zasadzie po tyg od porodu. Wydaje mi sie ze miałam jakiś rozszczep mięśni brzucha (to moLiwe??) Bo miałam szpare. Trochę trenowałam po porodzie na trx + aeroby w formie rowery,bieganie itp. Później oczywiście cisza. Chciałabym wymodelowac sylwetkę. Czyli ujedrnic przede wszystkim brzuch, spalić tkankę której chyba nie jest dużo ale jest na pewno. No i klasyk; zadbać o tyłek i klatkę (karmiłam 20mcy)
Na tą chwilę od 2tyg robię jeden dzień przerwy w tyg. Codziennie po 120 spięć po 60 (na strone) spięć skośnych (nogi skręcone na bok) wyrzut bioder wc 30 sekund, do tego trening mel-B na pośladki, plus na atlasie klatka. Ach no i co 2 dni wchodzę na tą telepiącą maszynę :p co robię źle? I co robić żeby mieć super brzuch cyc i poslady??
Aha... z kilogramami problemów raczej zero, ale jem jak każdy smiertelnik. Sporo warzyw,ale też robię często pizzę i burgery w domu... rozumiecie jakiejś"diety" to nie trzymam. Ale nie jem zbyt dużo rano śniadanie jest super ważne później obiad tę coś jem ale bez przesady (chyba ze są pierogi to przesadzam :p) jakiś owoc później i na kolację często nie jem nic. Czasem zjadam coś słodkiego :p
Aaaa i pije mało wody. W zasadzie nie pije wody (ale już pracuje nad tym, właśnie jaka najlepsza i ile dla mnie??) pije herbatę duuuuzo .
Przepraszam za haos wypowiedzi,ale chciałam dac jak najwięcej informacji
Napiszcie mi proszę jakie treningi mam wykonywać kiedy i o której i co z jedzeniem,a ja już w internetach znajdę przykłady treningów.
Dzięki z góry!!!!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
załóż własny wątek, wypełnij ankiete, zrób zrzuty z tego, co jadasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium