SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Daria do zrzucenia tłuszczyku to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta a jako dodatek ćwiczenia z obciążeniem w połączeniu z cardio. Jeśli bolą Cię kolana spróbuj spaceru,roweru czy pływania

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Dziękuję za odp dietę trzymam najlepszą jaką mogę. Zdrowo jem. Ćwiczę, nie zlinczujcie mnie z Chodakowską, jej trening Skalpel wyzwanie i zacznę Sekret. Nie wiem jakie to ćwiczenia. Ćwiczę 5-6 razy w tyg. Boję się, że mięśnie rozwinę, oczywiście bez przesady, a na nich tłuszczyk zostanie. Możliwe takie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Nie martw się, z Chodakowską mięśni nie rozwiniesz,ale fakt tłuszczyk może zostać

Dlatego najlepsze są ćwiczenia z obciążeniem (bo tworzy się ładna sylwetka,a mięśnie dodatkowo pomagają spalać tłuszcz) plus do tego cardio/interwały i spalanie idzie jak w piecu Tylko jak już pisałam dobrym jedzeniem trzeba do tego pieca podkładać

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
dariacw
Dziękuję za odp dietę trzymam najlepszą jaką mogę. Zdrowo jem. Ćwiczę, nie zlinczujcie mnie z Chodakowską, jej trening Skalpel wyzwanie i zacznę Sekret. Nie wiem jakie to ćwiczenia. Ćwiczę 5-6 razy w tyg. Boję się, że mięśnie rozwinę, oczywiście bez przesady, a na nich tłuszczyk zostanie. Możliwe takie coś?


Zbudowanie mięśni - szczególnie w przypadku kobiet - to bardzo, bardzo, bardzo ciężka praca. Z tego co napisałaś - to wygląda na to, że uważasz, że od byle podskoku czy skłonu rozbudujesz ponadnormatywnie mięśnie. Wyjaśniam zatem - nie ma takiej opcji. Do osiągnięcia przyrostów potrzeba ciężkiej, metodycznej pracy oraz optymalnej diety. Bez tego można sobie pomarzyć o mięśniach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Ponownie dziękuję. Parę razy ćwiczyłam interwały, ale właśbie kolana od nich siadają. Czy możecie podać mi linka do youtuba z ćwiczeniami spalającymi tłuszczyk i bedącymi łagodnymi dla kolan. Ja się zupełnie nie orientuję, sorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zajrzyj do różnych dzienników. Znajdziesz różne treningi - coś sobie wybierzesz. A oprócz siłowego możesz sobie popływać oraz pojeździć rowerem - najlepiej właśnie w formie interwałów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
Cześć. Mam takie oto pytanie: jaki jest dobry zamiennik dla snatch'a jedną ręką? Nie umiem dobrze skręcić hantli, wystarczy 3 powtórzenia, a wszystko się rozkręca, lata i nie da się tego ćwiczenia dobrze wykonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo to raczej z odważnikiem kulowym (kettlem) się robi. Można też oburącz na sztandze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie i do kogo mogę zgłosić trening,który sobie rozpisałam po kwietniowym rege? ( w celu zaopiniowania)

Zmieniony przez - preria w dniu 2015-03-24 13:03:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Może w swoim dzienniku. Zajrzę na pewno i ewentualnie coś podpowiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium