SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
preria
Ja mam z pół kilo takich smietków w oczach :D Gdzie nie spojrzę tam siepek. U mnie czarny,takie są niegoroźne. Takie pyłki w polu widzenia mogą się pojawiać ze zmęczenia chociażby, z niedotlenienia albo niedokrwienia oka. Nic poważnego raczej,ale wizyta obowiązkowa u lekarza.

preria masz to cały czas czy tylko pojawia się od czasu do czasu? takie fruwające małe czarne piksele

Pracuję cały dzień przy komputerze, być może i to ma wpływ

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Non stop kolor. Jak zdejmę okulary to widzę je wszędzie:) I pojawiają się tam gdzie skierujesz wzrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Hej
Czy mogę prosić o opinie Czy da się na tym wysmuklić uda, ukształtować pośladki? Że brzuch to wiadomo, jednak zależy mi na sprzęcie, który wpłynie równieź na pupe i uda.
Proszę nie pisać, że siłownia lepsze lub lepiej zainwestować w coś pożądnego. Tyle to sama wiem i gdybym miała finansowe możliwości to bym to zrobiła. Jednak również nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy, dlatego pytam czy ten AB coś warty.

http://www.tvokazje.pl/fitness/65-gymform-ab-generator-65.html

Dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Nie

za 300 zł kupisz nawet fajny zestaw hantli i piłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Cześć mam pytanie zaczynam chodzić na siłownie i fitness. I szukam dobrego sposobu by zrobić ładny brzuszek, nie taki płaski ale lekko umięśniony. Znacie jakieś ćwiczenia na brzuszek ? Ja znam tylko brzuszki . . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Pozwolę sobie zacytować Corum:
"Martwy ciąg oraz przysiady ze sztangą. "

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 208 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4091
ponoć stare sprawdzone sposoby najlepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Qanika
Cześć mam pytanie zaczynam chodzić na siłownie i fitness. I szukam dobrego sposobu by zrobić ładny brzuszek, nie taki płaski ale lekko umięśniony. Znacie jakieś ćwiczenia na brzuszek ? Ja znam tylko brzuszki . . .


W dziale trening dla początkujących w podwieszonych powinnaś znaleźć fajny artykuł autorstwa ronnie220 o treningu mięśni brzucha. Polecam jego lekturę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Dziękuję za odpowiedzi.
Ilustracja fantastyczna, coś podobnego jest na allegro ale jako trening dżentelmena.
Jako metalowa płytka na ścianę, bardzo ładnie zrobiona.

Zmieniony przez - Qanika w dniu 2015-05-20 13:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Hej
Mam sporą różnicę między lewym, a prawym udem, L 50 cm P 53 cm. Te 3 cm są głównie w skupisku tłuszczyku w zew stronie uda, z tyłu pod pośladkiem. Właśnie zauważyłam, że pośladki jak do tej pory równe, już takie nie są. Po lewej stronie, ten od szczuplejszego uda właśnie trochę tłuszczyku utracił, i już są nierówne, w biodrach mam 90 cm.
Moje pytanie co zrobić, żeby odchudzić prawe udo. Czy mam na tą stronę robić więcej np wykroków, więcej powtórzeń? Nie chce doprowadzić do sytuacji, że prawe udo bardziej "umięśnie" i nadal będzie nieproporcjonalnie. Poprostu denerwuje mnie fakt, że szczuplejsza lewa strona nadal chudnie, a prawa nic, różnica się pogłębia.
Pozdrawiam

Edit
Jeszcze chciałam tylko dodać, że prawą stronę mam silniejszą, lewa noga, pośladek bardziej czuję że dostają w kość, a prawa nie.

Zmieniony przez - dariacw w dniu 2015-05-22 20:45:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium