SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12425
Czy ten trening Obliques(dla Zyrafki do wykonywania w domu) https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html to sie robi w trzech obwodach po 10 powt kazdego cwiczenia?


Zmieniony przez - elcielo w dniu 2015-11-15 19:50:24

Ewka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26160
Czym się różni rumun od zwykłego mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, czy jeśli zależy mi na progresie siłowym danej partii i chcę pozbyć się blokady, to ma sens robienie w każdej serii maksymalnej ilości powtórzeń? Np zamiast 8 8 16 - 10 9 17? Czy lepiej trzymać się założonej ilości powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kamilia
Czym się różni rumun od zwykłego mc?
a wpisywalas te dwa cwiczenia chociazby w youtube? przegladalas jakies filmiki? nawt u nas w dziale w technika?


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-11-17 09:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
elcielo
Czy ten trening Obliques(dla Zyrafki do wykonywania w domu) https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html to sie robi w trzech obwodach po 10 powt kazdego cwiczenia?



Zmieniony przez - elcielo w dniu 2015-11-15 19:50:24


Nie jestem autorem - ale raczej klasyczny podział na serie tu wchodzi w rachubę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
kamilia
Czym się różni rumun od zwykłego mc?


Niby krótkie i proste pytane a można się rozpisać. No ale w telegraficznym skrócie.

Nie ma pojęcia zwykły martwy ciąg - jest po prostu martwy ciąg, czyli podnoszenie ciężaru z martwego punktu (czyli z zatrzymania na podłożu). Można wyróżnić tu dwa rodzaje - klasyczny i sumo. I tu podnosisz sztangę z ziemi do pozycji wyprostowanej. Wykorzystuje się tu bardzo mocno nogi, pośladki, mięśnie grzbietu.

Co do martwego ciągu rumuńskiego - to po pierwsze nie odstawia się sztangi zazwyczaj oraz ruch polega na pracy bioder w płaszczyźnie poziomej. tu nie ma angażu mięśni czworogłowych - pracują pośladki, dwójki i grzbiet. To ćwiczenie techniczne gdzie najistotniejsza jest technika i odpowiednie zaangażowanie mięśni a nie podniesienie ciężaru z ziemi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
kleine-hexe
Night, czy jeśli zależy mi na progresie siłowym danej partii i chcę pozbyć się blokady, to ma sens robienie w każdej serii maksymalnej ilości powtórzeń? Np zamiast 8 8 16 - 10 9 17? Czy lepiej trzymać się założonej ilości powtórzeń?


Wyjść masz multum - ponadto w przypadku małych partii można spróbować innych metod niż w przypadku tych dużych. Napisz w dzienniku gdzie i z czym dokładnie masz problem to się wymyśli rozwiązanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12425
Dzięki Night

Ewka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

czy ktoś miły mógłby mi powiedzieć na co mogłabym zamienić wyciskanie francuskie stojąc? Przy ruchu w górę boli mnie łokieć, a to chyba nie jest dobry znak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Prostowanie rąk na wyciągu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium