SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A może wywal trochę tego aerobiku i zacznij po prostu ćwiczyć siłowo. Bo tak to ciągle dokładasz aerobów i nie wróży to happy endu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nesia1209
Witam, mam pytanie odnosnie treningu. cwicze 6 razy w tygodniu, 3 razy aerobik lub pływanie 60min, i 3 razy jogę po 75 min. Chcialabym dodac aerobik z obiazeniem siłowym ale nie wiem czy nie przesadzam. bede wdzieczna za sugestie. Moje cele to redukcja i poprawa wytrzymalosci. Mam 30 lat, 165 cm i waze 75kg. Jestem po chemicznej menopauzie i glownie przez hormony mam problem z schudnieciem i utrzymaniem wagi. Z gory dziekuje za pomoc


Zaloz swoj watek, wypelnij ankiete, wklej zrzut z misek i zdjecia sylwetki.
tak to mozna wrozyc ze szklanej kuli.
Jak juz Night zauwazyl: za duzo aerobow nie wrozy nic dobrego to raz, nie wiemy, jak sie odzywiasz, wiec ta ilosc aero moze byc gwozdziem do trumny, a nie panaceum na schudniecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 97
Tak zrobie, dziekuje. tak jakos nie moge sie odnalezc na silowni, dlatego trzymam sie zajec grupowych. Ale widac czas sie wziasc i przelamac :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Witam serdecznie,

Chciałbym w imieniu mojej narzeczonej prosić o poradę dotyczącą treningu, mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział.
Słowem wstępu - jej trening wygląda mniej więcej tak: ćwiczenia nóg na suwnicy, kilkanaście minut szybkiego biegu na bieżni, proste brzucha - unoszenie nóg leżąc na ławce, skośne brzucha - na maszynie, na koniec rozciąganie. Ilości powtórzeń, serii czy obciążeń nie znam, każde ćwiczenie stara się robić do utraty sił.
Niestety, mimo wielu starań ma problemy z wyglądem brzucha. Mianowicie prezentuje się to mniej więcej tak, jak na obrazku (nie jestem utalentowany, mam nadzieję, że wszystko dobrze narysowałem).


Brzuch nie wygląda źle poza okolicami pępka (najniższe partie mięśni), gdzie (patrząc z profilu) wyjechała jej taka "szuflada" (mniej więcej pokazuje to obrazek). Dziewczyna stara się robić wszystko co może, żeby to zredukować jakoś, ale nic nie idzie. Oczywiście nie obiada się też, odżywia się zdrowo i je małe porcje.
Czy znacie może powód tego "wysunięcia" brzucha? Jeśli tak, to czy jest na to jakaś solucja? Jakieś inne ćwiczenia, etc?
Mam nadzieję, że wszystko opisałem w miarę dobrze, jeśli jednak nie to pozostaje do dyspozycji. Z góry dzięki za pomoc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Po pierwsze to należy ćwiczyć całe ciało, po drugie za redukcję odpowiada przede wszystkim dieta, po trzecie przyczyn może być mnóstwo. Niech dziewczyna założy swój temat, wypełni ankietę to pogadamy. Inaczej to musisz iść do wróżki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Takie coś to może być worek kortyzolowy - skutek złej diety przede wszystkim, treningu.. Lub problemów hormonalnych.
Katowanie tego brzuszkami nie poprawi sprawy..

Ona nie robi nic więcej tylko to???

To do bani mówiąc szczerze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Faktem jest, że najbardziej jej brzuch "wyjeżdża" kiedy ma okres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To chyba normalne???

Ale tak jak Szef napisał wyżej. Ankieta i wszystko dookoła. Tu się nie daje gotowców w ciemno..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Corum
To chyba normalne???

Czy to jest normalne to nie wiem, bo nigdy nie zwróciłem na to uwagi.


Corum
Ale tak jak Szef napisał wyżej. Ankieta i wszystko dookoła. Tu się nie daje gotowców w ciemno..

Edytowałem poprzedni post, ale nie zadziałało. Siłownią nie zajmuje się ona na 100% poważnie, raczej dla ruchu ogólnie, przy czym ten brzuch jest oczkiem w głowie.
Nie chodziło mi o "gotowce", nie znam się na tym zwyczajnie i pomyślałem, że może nawet z tych strzępów informacji można już coś wysnuć co jest źle. Postaram się ją namówić po pracy na wypełnienie ankiety i możliwie wklejenie jakichś zdjęć. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nic nie wysnujesz ze strzępów, nie da rady.
Tu są potrzebne dokładne informacje..
Dieta dla kobiety to inna bajka kompletnie.

A jak będzie dalej ten brzuch tak upierdliwie katować - to i tak sadła nie straci a nabawi się popalonych mięśni i wady postawy.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-10-30 12:06:22
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium