SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Lepszy rydz niż nic. Dwa porządne fbw i do tego te inne formy aktywności i będzie w miarę ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1632
Dziękuję, mam taką nadzieję, jak nie będzie to wrócę do jakiejś lepszej rozpiski A i B. To coś pokombinuję, ułożę i wrzucę do szybkiego rzucenia okiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
najlepiej załóż swój temat, wypełnij ankietę i opisz trening. Wtedy jest łatwiej pomagać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1632
Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że tak byłoby najlepiej, tylko miska u mnie nie taka :) tzn nie jest źle, ale trzymanie rozkładu itp. póki co jest nie dla mnie i wiem, że mogłabym się zniechęcić. A wątek z samymi treningami i opisywaniem tego co jem ogólnie to nie wiem czy miałby tu rację bytu. Generalnie w ciągu 2 lat zrzuciłam 23 kg, od roku ćwiczę siłowo, jem całkiem ok, i walczę dalej. Wiem, że gdybym trzymała się zalecanych rozkładów itp wynik byłby lepszy, ale to mój świadomy wybór. Będzie jeszcze czas na trzymanie się rozpiski. Także sama nie wiem czy taki dziennik miałby tu sens? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To nie musi być dziennik. Żeby pomóc w miarę skutecznie po prostu potrzeba jak najwięcej informacji o danej osobie. Nie każdy temat ma być od razu dziennikiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1632
nightingal
To nie musi być dziennik. Żeby pomóc w miarę skutecznie po prostu potrzeba jak najwięcej informacji o danej osobie. Nie każdy temat ma być od razu dziennikiem.


Oo no to super :) W weekend o tym pomyślę, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co może być powodem sporego regresu w pompkach? Cały czas progresowalam w tym ćwiczeniu dochodząc do 27 powtórzeń, po 5 dniach przerwy zanotowalam znaczny spadek siły i mocy i ledwo 20 powtórzeń. Dodam, że pepgtesowalam mimo intensywnych treningów biegowych, siłowych oraz basenu, a tutaj po przerwie od wszystkiego taki regres :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Czasami są słabsze dni i tyle. Tylko w pompkach czy ogólnie masz spadek siły? Jeśli w innych ćwiczeniach i czynnościach w ciągu dnia obserwujesz osłabienie to przyczyn może być wiele - przemęczenie, zła dieta, za mocny trening i wiele innych. Jak tylko w tym ćwiczeniu to widocznie taki wyszedł dzień, może się za słabo rozgrzałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
jeszcze dużo zależy jakie były te dni przerwy - w sensie ile i co jadłaś, co robiłaś, jak z regeneracją było, ilość stresu itp. itd. Ogólnie - wszystko wróci do normy. Nie ma się co przejmować

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko w pompkach. I to właśnie nie jest kwestia gorszego dnia, bo w sumie próbowałam około 3 razy powtórzyć swój max, lub chociaż zakręcić się wokół tej ilość powtórzeń.
Jadłam tyle ile w dni treningowe, czyli około 2100, ilość snu też całkiem nieźle, nawet lepiej niż kiedy cwiczylam. No nic, będę kontynuować i zobaczę co się podzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium