SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Witam. Mam pytanie, czy pompki w podporze tyłem można wymienic na inne cwiczenie? Takie do wykonania w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-03-11 09:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
LenaAdams
Witam. Mam pytanie, czy pompki w podporze tyłem można wymienic na inne cwiczenie? Takie do wykonania w domu?


napisz jakim sprzętem dysponujesz - treningowym - to znajdziemy zamiennik.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Marnym niestety.. mam gryf, hantle i łącznie ok. 37kg... Wynajmuje kawalerke, stad mój problem z miejscem :( pewnie cięzko będzie na coś to wymienić, ale jakby coś to spróbuje pokombinować i z góry dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
LenaAdams
Marnym niestety.. mam gryf, hantle i łącznie ok. 37kg... Wynajmuje kawalerke, stad mój problem z miejscem :( pewnie cięzko będzie na coś to wymienić, ale jakby coś to spróbuje pokombinować i z góry dziękuje :)


E - to masz wszystko co potrzeba. Myślałem że może masz tylko ciężar swojego ciała - to wtedy rozwiązań jest mniej.

Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej w wąskim uchwycie (łokcie prowadzone wąsko przy tułowiu), wyciskanie francuskie leżąc do czoła lub za głowę oburącz ze sztangą, wyciskanie francuskie siedząc ze sztangą, wyciskanie francuskie siedząc lub leżąc ze sztangielką (jednorącz), wyciskanie sztangielki oburącz zza głowy siedząc, prostowanie ramienia w opadzie tułowia - ale wersja Larrego Scotta - czyli spory ciężar spora dynamika. A z ciężarem własnego ciała coś takiego można jak wrzuciłem w tym temacie (hotelowe ćwiczenie na triceps):

https://www.sfd.pl/Nietypowe,_mało_znane_i_zapomniane_ćwiczenia-t1046223-s17.html

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh. Problem jest taki, że jak ja nie pójdę do fizjo z gotową diagnozą, to nic się nie dowiem ;) - testowane wielokrotnie. Niestety znalezienie kogoś, kto zna się i na ortopedii i na fizjoterapii i na sportach siłowych, to chyba cud :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
jurysdykcja
heh. Problem jest taki, że jak ja nie pójdę do fizjo z gotową diagnozą, to nic się nie dowiem ;) - testowane wielokrotnie. Niestety znalezienie kogoś, kto zna się i na ortopedii i na fizjoterapii i na sportach siłowych, to chyba cud :)


Ja mam zawsze ogromne obawy przed doradzaniem komuś w takich przypadkach. Raz się na tym przejechałem.

Poza tym nie jestem fizjoterapeutą - i to co wiem, robię - to raczej moje doświadczenia, lektura różnych publikacji itp. Nie chciałbym na kimś eksperymentować. Co innego jakieś ogólne zalecenia jak rozciągać się itp, a co innego taki konkretny indywidualny problem, który ma nieokreślone źródło pochodzenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
nightingal
LenaAdams
Marnym niestety.. mam gryf, hantle i łącznie ok. 37kg... Wynajmuje kawalerke, stad mój problem z miejscem :( pewnie cięzko będzie na coś to wymienić, ale jakby coś to spróbuje pokombinować i z góry dziękuje :)


E - to masz wszystko co potrzeba. Myślałem że może masz tylko ciężar swojego ciała - to wtedy rozwiązań jest mniej.

Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej w wąskim uchwycie (łokcie prowadzone wąsko przy tułowiu), wyciskanie francuskie leżąc do czoła lub za głowę oburącz ze sztangą, wyciskanie francuskie siedząc ze sztangą, wyciskanie francuskie siedząc lub leżąc ze sztangielką (jednorącz), wyciskanie sztangielki oburącz zza głowy siedząc, prostowanie ramienia w opadzie tułowia - ale wersja Larrego Scotta - czyli spory ciężar spora dynamika. A z ciężarem własnego ciała coś takiego można jak wrzuciłem w tym temacie (hotelowe ćwiczenie na triceps):

https://www.sfd.pl/Nietypowe,_mało_znane_i_zapomniane_ćwiczenia-t1046223-s17.html




Dziękuje bardzo...tyle możliwości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1432
Czesc! Czy robiac trening dla poczatkujacej mam zwiększyć ciezar w drugiej/trzeciej serii? Czy w kazdej serii ciezar ten sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Zwiększaj dopóki ostatnie powtórzenia nie będą dla ciebie wyzwaniem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium