SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - TRENING

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6524 Napisanych postów 36033 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679800
alhambra1970
Czy mogę zamienic następujace cwiczenia
1. wznosy rąk bokiem w pochyleniu z guma na wznosy rąk w pochyleniu ze sztangielkami ?
2. wyciskanie fr siedząc na wyciskanie fr leżąc ?



możesz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6524 Napisanych postów 36033 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679800
nolose
nightingal
nolose
Przy MC na prostych nogach ciągnie mnie od tyłu w lewej nodze, na całej długości, a w łydce aż pali (po prawej stronie nic takiego się nie dzieje). Czym to może być spowodowane? Jak to wyeliminować?


Może technika padła i leży, może masz jakieś przykurcze i nierównomiernie pracują mięśnie. Może masz jedną nogę krótszą od drugiej. Na odległość - to wróżenie z fusów. Przyczyn potencjalnych może być wiele.


Dziękuję za naprowadzenie! W przypadku krótszej nogi myślę, że odczuwałabym dyskomfort też w innych ćwiczeniach, no i wcześniej, a nie dopiero teraz. Technikę właśnie miałam sprawdzaną, zresztą ostatnio starałam się ją poprawić, i było ok. Więc pozostają przykurcze. Czy da się je zniwelować jakimiś "domowymi" sposobami? Nada się porządniejsze i dłuższe rozciąganie?


było już o przykurczach - nawet w tym temacie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
A, to mi umknęło... Poszukam.
Dziękuję za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Czy nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla mnie wykonywanie na jednym treningu martwego ciągu oraz skłonów ze sztangą tzw." Dzień Dobry"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6524 Napisanych postów 36033 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679800
adido1300
Czy nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla mnie wykonywanie na jednym treningu martwego ciągu oraz skłonów ze sztangą tzw." Dzień Dobry"?

A do czego Tobie potrzebny taki zestaw ćwiczeń na jednym treningu
??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Znazłam trening w internecie FBW w którym to były te dwa ćwiczenia ale samej mi wydało się to nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
na początek możesz spróbować tego FBW (trening nr 1 by Obliques), pomoże ci on zapoznać się z ciężarami itechniką ćwiczeń:

https://www.sfd.pl/Treningi_siłowe_FBW_dla_Ladies_SFD-t840097.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
Od czterech miesięcy robię ten trening, niestety muszę przejść na trening 2 razy w tygodniu a uważam że jest on za lekki na takie długie przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
za lekki? to zalezy, jakim obciazeniem operujesz, jakie przerwy robisz miedzy cwiczeniami i seriami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131
nie wiem co bym musiała zrobić aby tylko po przysiadach 3x10 mieć wycieńczone pośladki, serie do 1 minuty przerwy, ćwiczenia nie więcej niż 2 chociaż czasami tłum ludzi na siłowni przedłuża ten czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

Następny temat

[M]pavilna/dziennik

WHEY premium