SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Spoko, zamiast zrewidować technikę, lepiej używać pasa, który na pewno pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
100kg jest przyzwoite. Ja przy podobnej wadze do twojej robie mc sumo max 135kg na chwile obecna po 2 miesiacach od kiedy włączyłem to cwiczenie do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Proponuję spróbować założyć dziennik w zaawansowanych, zamiast chwalić się tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 195
Siemanko. Przechodzę do 4 Etapu zpodwieszonego tematu i mam pytanie. Na co mogę zamienić "uginanie sztangi na modlitewniku"? Bo niestety modlitewnika nie posiadam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Na jakiekolwiek uginanie hantlem/sztangą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Aeroby rano na czczo 20min + 25min po treningu czy lepiej 45min po treningu bez podziału na sesje poranną i po treningu? Ma to jakieś znaczenie czy obojętne? Ilość spalonych kalorii będzie taka sama wg mnie w obu wariantach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lepiej 45 minut rano, po treningu nie chcesz dodatkowo obciążać organizmu zbyt mocnym wysiłkiem i oddalać posiłku potreningowego w jakiejkolwiek formie by on nie był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3689
Czy na fbw mogę jednego dnia zrobić podciaganie + martwy/prostowanie grzbietu z obciazeniem + trening brzucha? Czy nie bedzie za duże obciążenie dla dolnej części pleców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
możesz jak brzuch i dół grzbietu zdąży z regeneracją do następnego treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1573
Moje pytanie dotyczy treningu bicepsa i tricepsa. Ja preferuje trening polegający na zrobieniu najpierw 3 cwiczen na biceps ,a później 3 na triceps. Wiele osób robi na zmiane cwiczenia raz na biceps raz na triceps. Czy taki trening lepiej działa na mięśnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium