Witam.Etap redukcja, trening FBW.
Dwa pytanka:
1.Wiosłowanie sztangą w opadzie lepiej robić pod kątem ok 45% czy mniejsze nachylenie, większy ciężar, a więc typu YATES ROW
2.Wyciskanie na barki sprzed klatki: jeśli czuję obawy w wykonywaniu tego ćwiczenia na stojąco, to stracę dużo robiąc je na siedząco? Oraz czy w wersji na siedząco mogę robić je na maszynie Smitha dzięki czemu mogę pracować z większym ciężarem czy Smith to zło konieczne ?
Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2014-06-03 10:06:13
Dwa pytanka:
1.Wiosłowanie sztangą w opadzie lepiej robić pod kątem ok 45% czy mniejsze nachylenie, większy ciężar, a więc typu YATES ROW
2.Wyciskanie na barki sprzed klatki: jeśli czuję obawy w wykonywaniu tego ćwiczenia na stojąco, to stracę dużo robiąc je na siedząco? Oraz czy w wersji na siedząco mogę robić je na maszynie Smitha dzięki czemu mogę pracować z większym ciężarem czy Smith to zło konieczne ?
Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2014-06-03 10:06:13