SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Mógłby ktoś ocenić moje chest dipsy?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
W sobotę zamierzam sprawdzić swoje wyniki maksymalne w następujących bojach:
przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na klatkę.
Macie może jakieś rady, w jaki sposób podejść do poszczególnych bojów?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Prośba , podajcie jaki trening moge robic na cały maj i czerwiec , 6 miesiecy cwicze bez przerwy , 3 miechy FBM i 3 miechy SPLITA juz siadły , split normalnie 16 -20 seri duze partie 8-12 mniejsze 4 dniowy , chcialbym teraz zmienic jakos trening podajcie jakas nazwe moze czy cos wystarczy a znajde w necie o poczytam dostosuje sie i spróbuje , chodzi mi co polecacie , jestem na Masie , pozdro ;)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6459 Napisanych postów 62229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776965
Addamek
Mógłby ktoś ocenić moje chest dipsy?










Zwolnij nieco fazę negatywną ale bardziej mnie zastanawia czy kąt w biodrach nie jest zbyt duży. Jak czujesz klatkę ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6459 Napisanych postów 62229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776965
Fryto
W sobotę zamierzam sprawdzić swoje wyniki maksymalne w następujących bojach:
przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na klatkę.
Macie może jakieś rady, w jaki sposób podejść do poszczególnych bojów?


Ale chcesz sprawdzić maksy dla danej ilości powtórzeń czy dla 1 powt ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6459 Napisanych postów 62229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776965
Rafall
Prośba , podajcie jaki trening moge robic na cały maj i czerwiec , 6 miesiecy cwicze bez przerwy , 3 miechy FBM i 3 miechy SPLITA juz siadły , split normalnie 16 -20 seri duze partie 8-12 mniejsze 4 dniowy , chcialbym teraz zmienic jakos trening podajcie jakas nazwe moze czy cos wystarczy a znajde w necie o poczytam dostosuje sie i spróbuje , chodzi mi co polecacie , jestem na Masie , pozdro ;)


masz w podwieszonych tematach gotowe plany do wyboru, do koloru

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy wszystkie ćwiczenia należy wykonywać w pełnym zakresie ruchu? Czy zawsze jest to zdrowe i konieczne? Jaki zakres ruchu (odchylenie od pełnego w stopniach/procentach) jest wystarczający?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
rion10 Masz na myśli że kolana powinienem do góry podciągnąć? Klatkę dobrze czuje ale zauważyłem że jak kolana podciągnę wyżej to jest trudniej więc może faktycznie lepiej zmniejszyć kąt.

Ten chyba dobrze robi, w 3:20 minucie





Zmieniony przez - Addamek w dniu 2014-04-25 13:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6459 Napisanych postów 62229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776965
Czy on robi girondówki nie do końca, poza tym Girondowe poręcze są jednocześnie na odwrotnym chwycie. Ale wracając do poręczy tutaj kąt w biodrach pełni istotną rolę ponieważ on jest kompensowany przez pochylenie tułowa względem podłogi i tutaj trzeba znaleźć złoty środek kolana nie mogą iść za wysoko bo gubi się właściwy balans siły dla poręczy. Najlepiej jest gdy stopy znajdują się pod głową i tutaj już badasz kąt dla łokci względem tułowia i czucie mięśni klatki piersiowej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

Wiecej