SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, mam pytanie Pany odnosnie aero na spinningu/rowerku stacjonarnym. Robi ktos z was na tym sprzecie? Chodzi konretnie o to, ze wczoraj przyjechal do mnie spinning i podczas robienia aero "troche" uda bola, tak bedzie caly czas czy minie? Wczesniej orbitrek byl i bieganie w terenie.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
deanash
Witam
w planie push/pull z https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html jest martwy ciąg na sztywnych nogach - Pull 2
ronie220
Pompkins
Napisałeś, aby wykonywać martwy ciąg. Czy powinieniem wykonywac klasyczny martwy ciąg, czy mogę również wykonywac go na prostych nogach?


Czy gdzieś napisałem,że MC na być na prostych nogach ?




więc o jaki chodzi???

rion10
Klasyk


czyli klasyk dwa razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
kubsztix
Siema, mam pytanie Pany odnosnie aero na spinningu/rowerku stacjonarnym. Robi ktos z was na tym sprzecie? Chodzi konretnie o to, ze wczoraj przyjechal do mnie spinning i podczas robienia aero "troche" uda bola, tak bedzie caly czas czy minie? Wczesniej orbitrek byl i bieganie w terenie.


Nogi będą boleć.To całkowicie normalne.
Z czasem się zaadaptują i ból nie będzie już tak dokuczliwy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
deanash
deanash
Witam
w planie push/pull z https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html jest martwy ciąg na sztywnych nogach - Pull 2
ronie220
Pompkins
Napisałeś, aby wykonywać martwy ciąg. Czy powinieniem wykonywac klasyczny martwy ciąg, czy mogę również wykonywac go na prostych nogach?


Czy gdzieś napisałem,że MC na być na prostych nogach ?




więc o jaki chodzi???

rion10
Klasyk


czyli klasyk dwa razy w tygodniu?


O który etap pytasz?

W 5 masz jednego dnia klasyk i drugiego MC na sztywnych nogach.
Artykuł jakiś czas temu był uaktualniony,więc wszystko jest teraz dokładniej opisane.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
Witam, jeśli ćwiczę splitem od poniedziałku do piątku to mogę w weekend trenować na worku i brać udział w sparingach, czy powinienem ten czas poświęcić wyłącznie na regenerację? Pozdr:)

Zmieniony przez - Hardc0re w dniu 2014-05-17 12:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak dajesz radę, to nie ma przeciwwskazań. Nikt nie wie jak intensywne są Twoje sparingi i jaki poziom wytrenowania sobą prezentujesz (jak ciężkie są Twoje treningi siłowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
ronie220
deanash
deanash
Witam
w planie push/pull z https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html jest martwy ciąg na sztywnych nogach - Pull 2
ronie220
Pompkins
Napisałeś, aby wykonywać martwy ciąg. Czy powinieniem wykonywac klasyczny martwy ciąg, czy mogę również wykonywac go na prostych nogach?


Czy gdzieś napisałem,że MC na być na prostych nogach ?




więc o jaki chodzi???

rion10
Klasyk


czyli klasyk dwa razy w tygodniu?


O który etap pytasz?

W 5 masz jednego dnia klasyk i drugiego MC na sztywnych nogach.
Artykuł jakiś czas temu był uaktualniony,więc wszystko jest teraz dokładniej opisane.


tak o 5 etap. chodzi mi o to ten martwy ciag na sztywnych nogach w pull 2 zauwazyłem że ktos sie pytał czy to ten sam co na prostych nogach i z odpowiedzi wywnioskowałem że nie wiec jaka to odmiana?? jakos inna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Witam wszystkich, z racji, że to pierwszy post chciałbym się przywitać. Co do powyższego pytania z tego co mi wiadomo to są tylko dwa rodzaje MC klasyczna odmiana i na prostych nogach (a proste nogi to raczej to samo co na sztywnych nogach :) ) Co do mojego pytania to czy opłaca mi się już kupować jakieś suple (białko, kreatyna) czy jeszcze się wstrzymać? Ćwiczę regularnie od stycznia (bez żadnego odpuszczania).

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182
Witam
Czy trening Push-Pull jest dobrym rozwiązaniem robiąc mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 338
Każdy trening jest dobrym rozwiązaniem. To czy robisz masę czy redukcje to tylko i wyłącznie kwestia diety. Jedyna różnica to może aeroby które na masie należy ograniczać (chociaż ja robię je normalnie a masa i tak idzie starczy jeść jeszcze więcej).

"Bo talent to 10%, reszta to morderczy trening"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium