SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4321

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu tych bicepsow - 1wszy dzien ok, 2gi, 3ci i coraz gorzej. miesnie bola coraz bardziej przy probie wyprostowania reki - chodzac ulica patrza sie na mnie jak na idiote, bo trzymam rece zgiete w lokciach jakbym tanczyl. czy to normalne, ze az tak boli i nie mozna lapy wyprostowac dopiero po 2 dniach od treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
całkiem możliwe, mikrouszkodzenia przychodzą najczęściej po 2 dniach jeśli masz takie objawy to znaczy, że przesadziłeś z treningiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie cwiczylem od kilku lat i zaczalem robic biceps duzymi obciazeniami 6 powt w serii, zakwasow nie bylo dzien po, drugi dzien po zaczalem odczuwac "sztywne" i bolace miesnie, 2gi dzien jeszcze gorzej a dzisiaj to zdycham z bolu jak probuje wyprostowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
czyli przesadziłeś następny trening sporo lżejszy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie tak, zmniejsze obciazenie i bede robil 12stki, bo to nei ma sensu zeby pozniej nie moc reka ruszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
Mam 17% tkanki tłuszczowej ale mam wrażenie, że genetycznie wszystko odkłada mi się w okolicach brzucha. Dietę stosuję i na siłownie chodzę od 2 tygodni. Czy przez trening i dietę na masę fat z brzucha mi zacznie znikać na tyle aby pojawiła się kratka? Czy powinienem się raczej pozbyć najpierw co nieco tej tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Cubelious, dieta redukcyjna czyli musisz obciac kalorie i niska ilosc weglowodanow+aeroby i tluszczyk zejdzie :)
A co do mnie mam pytanie rion10 czy na redukcje dobry bylby trening obwodowy typu crossfit? Ze caly trening bd schodzic z 20-25 minut z dobrze dobranymi cwiczeniami?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
oczywiście, że może być . Jeśli potrafisz wykonywać ćwiczenia crossfitowe poprawnie to nie ma przeciwwskazań do stosowanie tego treningu na redukcji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium