SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204300

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Będą latać, kupuj dopasowane obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
witam czy miesnie podczas regernacji powinny zmniejszac sie chociaz troche? podczas czucia zakwasow? bo ja tak mam i nie wiem czy to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
mniejsze w porównaniu do czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
W porównaniu do rozmiaru, gdy są w pełni zregenerowane.
Chyba pierwszy raz zrozumiałem tego użytkownika

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Powinieneś dostać jakiegoś supermoda za to

Ja z tyłu głowy miałem porównanie do stanu pompy na treningu, ale tak postawione pytanie byłoby tak niedorzeczne, że aż wstyd odpowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
na pompe to ja wogule nie patrze :) chodzi ze teraz mam normanie 38,5cm w napietym bicu nie mowiac o pompie a podczas regernacji zmniejsza sie o 0,5cm i po 1-2dni wracaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
To normalne.
Po treningu Twoje mięśnie są "zniszczone",.Później następuje regeneracja i nadbudowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
I przestań sobie mierzyć tego "bicka" codziennie, gdyż jest to głupotą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
nie mierze juz chyba ze 2 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No to skąd wiesz ile masz "teraz"?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium