SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Czyli nie robić treningu Lafaya przez ten czas aż zakupie stojaki ? Czy wykonywać to na co mam możliwości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
wykonuj to na co pozwala Ci sprzęt tak będzie zdecydowanie lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6157
Czym można zastąpić żurawia? Nie dam rady wykonać tego ćwiczenia, to jakieś morderstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
uginanie nóg w leżeniu, mcnpn. ćwiczenie to nie jest "niemożliwe" do wykonania, owszem jest ciężkie, ale warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
mcnpn nie jest zamiennikiem żurawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no nie jest, ale jest ćwiczeniem na grupę mięśni dwugłowych uda, więc IMO tak czy siak warto wspomnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1676
fajne ćwiczenie, sama spróbuję bo wygląda na porządnie męczące mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6157
No starałem się dzisiaj zrobić, ale wyglądało to marnie. Może good morning mógłbym robić następnym razem, albo może jakaś wersja na yt jak się tego żurawia nauczyć? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pandarek to jak ma się minimalnie wyższy lewy bark to wiosłować sztangą czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
szybkie pytanie, czy jak mam trening FBW (rozpisany na A i B), czy wystarczy mi 24h przerwy między treningami, czy lepiej raz w tygodniu zrobić normalnie 48h przerwy, tak żeby się porządniej zregenerować? Dodam, że nie mam (chyba) na razie problemów z regeneracją, michę pilnuję, sen 8h+, co jakiś czas sauna i basen.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium