SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202946

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
ok, a wedlug ciebie lepiej robić 1x czy 2x w tygodniu partie? wracam na siłke po 4 miesiacach przerwy i sie zastanawiam czy ukladac po 1x czy pod 2x trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
2 x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Robie plan roniego 2 etap czyli przysiad , martwy . Klata , wioslowanie , ale nie czuje wogole pompy dodac do tego skos dodatni na klatke , francuskie wyciskanie na tricka i biceps gryfem lamanym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nope
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
To co mam uczynic , pisalem juz temat w tym dziale ale nikt mi nie odpisal wiec postanowilem tu napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nic- nie będziesz miał "pompy" na martwym ciągu czy na przysiadach na tym zakresie. Na czym polega problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Mam staz okolo 2 lat ale z duzymi przerwami myslalem ze przez to ze kiedys cwiczylem z wiekszymi obciazeniami to teraz nie mam tych zakwasow. Nawet zmeczony nie jestem po silce itp. , moj temat w tym dziale to sfd/ zdjecia zerknij jak mozesz moze akurat mi cos doradzisz jak lepiej mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Na tym zdjęciu wyglądasz jak osoba, która nigdy nie była na siłowni:


Plan jest b.dobry i nie wyklucza- a wręcz zachęca na wchodzenia na większe obciążenia. Na razie skup się na porządnej progresji ciężarowej, a nie myśl o pompie i katowaniu bicepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Czyli walic te 4 cwiczenia na maxa i ladowac jak najwieksze obciazanie ktore dam rade podniesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie do końca, ale prawie.

Powinieneś systematycznie dokładać kg (to jest w skali tygodnia albo z treningu na trening- nie wiem jaki rodzaj progresji wybrałeś- 5 kg co tydzień czy np 1-2 kg co trening) i nie bać się ciężaru. Nie szarżować za wszelką cenę, ale póki utrzymujesz prawidłową technikę i zakres powtórzeń-ciągle dodajesz kg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium