SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Pojedyncze pytania działu trening, a nie odżywianie...

Bez różnicy, jak pasuje do makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Czym mogę się wzmocnić, jeśli wykonuję maksymalnie 6 podciągnięć nachwytem szerokim, w dodatku bardziej używając rąk, niż pleców? Na innych ćwiczeniach ciągnę ciężar poprzez mięśnie pleców, co wyraźnie czuć, zaś podciąganie leży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Tylko podciąganiem ale poprawnymi technicznie czyli musisz odpowiednio się ustawić i pracować grzbietem przez odpowiednią pracę łopatkami, jeśli wykonujesz 6 powtórzeń i czujesz ręce cofnij się z ilością powtórzeń i naucz techniki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Tylko, że nie mogę się podciągnąć grzbietem. Nie wiem, czy za słaby, czy też wykonuję to niewłaściwie. Dopiero gdy wykonam 1/2 całego ruchu podciągania zaczynam czuć grzbiet i wtedy staram się nim przyciągać do drążka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja mam ten sam problem, już chyba od 2 lat. Nie potrafię się wczuć w pracę pleców przy podciąganiu i nie wiem w jaki sposób się tego nauczyć.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
tutaj bez filmów się nie obejdzie bo technikę trzeba ocenić, najważniejsze jest to jak prowadzicie łokcie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Czy można rozdzielić aeroby po treningowe(45min) na 2 sesje: rano 20min i po treningu 25min? Czy nie warto i wykonać raz a dłużej? Nie przepadam za aerobami i trochę mnie nudzi bieganie 45min na bieżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Powiadomek znów brak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
szybkie pytanie - robie najprostszy fbw ronniego - przysiad,wl,wiosłowanie,mp,triceps, biceps i wszystko po 10 serii - i tu własnie pytanie z tymi seriami. Robie ich sporo ze wzgledu na teoretycznie słabe wyniki siłowe. Poczytałem o ogolnym tonażu przerzuconych ciezarów i tak zostało. Efekty nawet widze, bardziej nawet sylwetkowe niz siłowe. Zostawic jak jest? zmienic? dorzucic drugie cwiczenia na dana partie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium