SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
Niby nachwytem, ale naoglądałem się takich filmów jak ten

i mi się odechciewa przechwytu. A nachwyt sam nie wytrzyma ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2189
Mogę prosić o link do UPROSZCZONEGO artykułu o zrobieniu płaskiego brzucha/spaleniu tłuszczu z brzucha/spaleniu oponki z brzucha?

Coś takiego jak ART o masie: https://www.sfd.pl/[ART]_MASA__wersja_z_roku_2014-t600434.html
albo: ART Pierwszy rok treningów https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Chodzi mi o wszystko w jednym miejscu, od kompetentego gościa. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie chce się ruszyć dupska i poszukać ?

Jeśli celem jest spalanie tkanki tłuszczowej to podstawą jest DIETA.
Czytaj tematy podwieszone w dziale odchudzanie.

Np.

https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wezuwiusz
Niby nachwytem, ale naoglądałem się takich filmów jak ten

i mi się odechciewa przechwytu. A nachwyt sam nie wytrzyma ciężaru


Dlatego Darek napisał, żebyś zmieniał ręce.Dzięki temu nie będziesz eksploatował jednego bicepsa.
Co do filmu- to już skrajne przypadki.Lata dźwigania, ogromne ciężary i nierzadko zaniedbanie innych aspektów treningu.
Przykurczony mięsień łatwo zerwać .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Jaki trening mam zrobić podczas tygodniowego roztrenowania między dwoma cyklami treningowymi splkita, jeśli chce troche zregenerować stawy a nie stracic masy? (dieta trzymana)

Myślałem o jakichś 3 lekkich treningach fbw z zakresem 15-20 powtórzeń plus jakieś ćwiczenia korekcyjne lub wzmacniające stawy. Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Jak dieta będzie w porządku to tak na prawdę 7 dni nie musisz robić nic. Ale jeśli już to zrób sobie jakieś lekkie fbw przez ten okres ale tylko takie, żebyś dał mięśniom delikatnie popracować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
To może biceps rozciagac przed martwymi ciągami? Ale i tak się boje, że mimo nie 'eksploatowania' jednego bicepsa to zdarzy się 'gorszy dzień' i strzeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
1. Czym dokładnie różni się uchwyt przy wyciskaniu żołnierskim i push press?

2. Czy przy wyciskaniu sztangi na ławce poziomej pośladki mają cały czas bardzo mocno przywierać do ławki?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
Wezuwiusz:
Jak się będziesz bał i czekał na to aż strzeli - to w końcu strzeli.

Fryto
1. Moim zdaniem niczym się nie różni (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi)

2. Tak, na zawodach oderwanie pośladków czy nóg = spalenie boju,

Zmieniony przez - perys92 w dniu 2014-10-02 17:29:58

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1255
W każdym razie nie sądze, że jeśli jest tutaj jakiekolwiek ryzyko, a mogę zastosować opcję bez niego, to powinienem wybrać tę pierwszą :D zostanę przy paskach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium