SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Ok dzieki
5 kg co tydzien bede dorzucal
Przysiady moglbym zastapic na maszynie czy cos? Bo rozumiem ze dzieki nim nogi sie wyrabiaja
Zaczne tez 6weidera chyba zeby miec brzuch jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przysiady na wolnym ciężarze.

Co do brzucha- rzuć okiem na artykuł w podwieszonych autorstwa roniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Z artykulu wynika ze narazie najlepiej nic nie robic bo brzuch pracuje przy mc , wioslowaniu , przysiadach (najbardziej )
Tak wiec mam juz plan na 2 miesiace z ostrym treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
I tego się trzymaj, przyjęcie i utrzymanie prawidłowej pozycji technicznej jest w stanie dać mocny bodziec dla mięśni brzucha. Z czasem możesz dodawać kolejne ćwiczenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2543
Ok dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3793
Witam. trenuje fbw od niedawna, poniedziałek środa piątek i zastanawiam się czy w piątek, jeżeli odpoczynku będzie prawie 3 dni to czy dorzucić po serii lub dwie więcej niż zwyczajnie na partie skoro będzie więcej czasu na regeneracje? staż 6 miesięcy pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Zależy od planu, ale zasadniczo nie ma takiej potrzeby. Jeśli robisz coś w stylu 5 x 5, to 2 dni regeneracji są dobrą okazją do wrzucenia większej ilości ćwiczeń uzupełniających, typu coś na brzuch (art roniego o mięśniach brzucha-jakby coś to wcześniej chodziło mi właśnie o ten art), łydki, coś na ramiona więcej ew barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3793
nie robię 5x5 tylko zwyczajny fbw, duże partie 3/4 serie w zakresie powtórzeń 12-8, na małe partię 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. To w takim układzie można dać więcej serii.
2. Nie jestem pewien, czy ten typ treningu będzie optymalny przy półrocznym stażu.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-09-04 21:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3793
wcześniej ćwiczyłem push and pull oraz inne wariacje treningu opartego na fbw, w fbw czuję się dobrze, splitu jeszcze nigdy nie ćwiczyłem, a co możesz polecić ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium