SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233143

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Może poczytaj sobie posty w dziale odżywki i suplementy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
sory pomylilem dzialy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7500
cos tam wiem,ale wole się upewnic,tak na chłopski rozum wysiłki: " Supramaksymalne – zapotrzebowanie na tlen przekracza zdolność jego pochłaniania (> 100% VO₂max), mogą być wykonywane w sposób ciągły nie dłużej niż kilka minut.
Submaksymalne – zapotrzebowanie na tlen jest mniejsze niż VO₂max (< 100% VO₂max), mogą trwać do kilku godzin (bez wysiłku bardzo ciężkiego)."
Znaczy że supramaxymalne-czyli biegniemy jak worek,nie oddychamy,jest to powyzej naszej wydolnosci tlenowej?
submaksymalne-> aeroby gdzie caly czas kontrolujemy oddech ?

Zmieniony przez - Pytacz_123 w dniu 2014-12-27 18:57:57
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
sprint na 50 metrów vs bieg na 20 km
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Jakie ćwiczenia na triceps i barki będą najefektywniejsze by poprawić wynik w wyciskaniu sztangi leżąc?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
co zrobic z ciezarem jesli przechodze na kolejny etap fbw jesli pod koniec etapu doszedlem do maksow?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
karolekuba
co zrobic z ciezarem jesli przechodze na kolejny etap fbw jesli pod koniec etapu doszedlem do maksow?


Zrobić deload, to jest obniżyć o 5-20 % i co tydzień dodawać kilogramów tak, żeby na koniec cyklu lekko przebić maksy ustawione w poprzednim cyklu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Jakie ćwiczenia na triceps i barki będą najefektywniejsze by poprawić wynik w wyciskaniu sztangi leżąc ?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
a która część wyciskanie leżąc kuleje ? czy ogólnie chcesz cały bój poprawić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2619 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36108
Chodzi mi o cały bój.

Hard work & dedication

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

electro
Polecane artykuły