SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronie220
Kaptury lubią wszystko.
Od typowo siłowych zakresów ( 3-5) do skrajnie wysokich (nawet do 50p).

Sam pamiętam swoje rzeźnicze szrugsowanie.
15/20 serii zaczynając od 50p ,a kończąc na 5p.

Także stosuj cykliczność.
Jeśli staż pozwoli i będziesz chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu-zrób progresję po 5-8p i zjedź regresją po 15-30p.Wtedy cały czworoboczny przeorasz od A do Z.






staz 2 miesiece, ale o dziwo pozwala (znajomi sie smiali, ale ja zawsze kladlem wiekszy nacisk na trening nog, kapturow i motyli i teraz maja za swoje, nawet nei potrafia tego miesnia napiac bo jest tak maly, ze w ogole go nie czuja :P). z tym jade progresem - najpierw hantle po 26kg z przetrzymaniem 2-3 sek jak juz nie daje rady to pozniej dobijam 20 powtorzen bez przetrzymania(to licze jako 1 serie) i robie takich 5-6 seryjek pozniej sztanga i tez 5-6 seryjek progres startujac od 67kg 20powt bez przetrzymania i koncze na troszke powyzej 100 robiac po 4 powtorzenia. Ale sprobuje tak jak mowiles najpierw typowo silowo a pozniej tymi hantlami na jak najwiecej powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 265
Panowie szybkie pytanko, kiedyś jak ćwiczyłem bez planu, były to początki wszyscy mówili ,,eee robisz na byle jakiej rozpisce nic Ci nie wyjdzie'' to dlaczego po 2-3 miesiącach efekty było bardzo bardzo dobre, aż się wszyscy dziwili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a waliles kazda serie do zalamania miesniowego? bo ja robilem tak samo tez na byle jakim treningu i partie ktore cwiczylem za kazdym razem do zalamania strasznie szybko poszly do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 265
Ja wiem czy do załamania, wychodziłem z siłowni zmęczony i czułem każdy mięsień co ćwiczyłem, ale po tych 3 miechach to w bicku zrobiło się 40 a było ze 32, i reszta rzeczy... a inni mówią że na byle jakim planie nic nie osiągniesz i będziesz stał w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo na początku rośnie się od samego patrzenia na sztangę, po 6-12 miesiącach progres z powietrza się kończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
Pandarek dlaczego nie biegać codziennie ?

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Z tego samego powodu, z którego nie ćwiczy się siłowo codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Moze ktos podpowiedziec jak moge robic nogi 2x w tyg bez obciazania kregoslupa? (bol po mc) wraz z prostownikami. Do dyspozycji wolne ciezary plus maczyna na prostowanie,zginanie,smithe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
horse stance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek
Bo na początku rośnie się od samego patrzenia na sztangę, po 6-12 miesiącach progres z powietrza się kończy.

mam znajomego co cwiczy wlasnie pol roku, lapy mu skoczyly ostro przez ten czas no i teraz przestal rosnac tak szybko i stwierdzil, ze on juz osiagnal wszystko co mozliwe w kulturystyce i pora siegnac po sterydy, bo bez nich dalej isc do przodu jest niemozliwe XD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium