SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania NA TEMAT TRENINGU część 8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
siema, mozecie polecic mi kilka cwiczen zwiekszajacy zakres ruchu barkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Moze mi ktos powiedziec o odzywce bialkowej SFD? Jakas opinia czy jest dobre te bialko czy slabe? Bo opini jest bardzo duzo , ze dobra ale ta niska cena mnie cos odpycha. Moze ktos cos o tym powiedziec?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie ten dział.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
HarnaśKat
Moze mi ktos powiedziec o odzywce bialkowej SFD? Jakas opinia czy jest dobre te bialko czy slabe? Bo opini jest bardzo duzo , ze dobra ale ta niska cena mnie cos odpycha. Moze ktos cos o tym powiedziec?:D


to pytanie raczej do dzialu odzywek pasuje. zalezy tez o co konkretnie pytasz. jezeli o ilosc bialka w bialku to badania pokazuja ze sklad jest ok. zapewne smakowo odstaje od tych markowych (ale tutaj to zawsze rzecz gustu). jest jeszcze kwestia piany, mialem raz tansze bialko (akurat nie z sfd) i kiepsko to wygladalo. teraz mam bialko hi tec c6 i piany prawie w ogole.
poza tym jak dieta lezy to zadne bialko nie da cudownych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7074
Czy wyciskanie sztangielek na barki i wyciskanie sztangi z zza karku angażuje te same grupy mięśniowe? Jeśli nie, które ćwiczenie lepiej wykonywać do FBW, staż miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie wyciskaj na razie zza karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3131
Kubeek
siema, mozecie polecic mi kilka cwiczen zwiekszajacy zakres ruchu barkow?

Pierwsza część filmiku,w drugiej części masz rozciąganie pod front rack position.






Zmieniony przez - miskow w dniu 2014-03-30 09:25:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 175 cm i ważę 73,5 kg . Mniej więcej mam bf 12-15 % , jeżeli chciałbym na wakacje mieć bf 8 % to zacząć już redukcję czy wyrobię się gdy od wielkanocy zacznę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Może zacznij już teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Siema . Wczoraj usłyszałem ( prawdopodobnie farmazon ) że gdy jestem na masie i biorę monohydrat kreatyny to nie powinienem śmigać w DNT na saunę bo tracę cenną wodę z organizmu która jest bardzo potrzebna na cyklu kreatynowym . Czy to prawda ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie aeroby i kiedy

Następny temat

Nowy plan dla amatora

WHEY premium