SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Widze ze nikt jeszcze nie załozył,a temat imo przydatny wiec sobie pozwoliłem


TEMAT DO POJEDYNCZYCH PYTAŃ


Link do starego tematu:
https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_cz.2-t415240.html 

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
DRUUUGI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 394
Pierwsze pytanie w nowym temacie. Dieta o niskim IG podwyższa wrażliwość mięsni na insulinę, więc ograniczyłem spożycie produktów o wysokim IG do posiłków potreningowych, czyli 3x w tyg. Czy poziom wrażliwści mioch mięsni na insulinę pozostanie taki sam gdy np. raz na dobę spożywałbym posiłek o wyskoim IG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Zalezy tez od Twojej budowy mysle ze gdy raz na dobe takie cos spozyjesz to napewno nic sie nie stanie

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Tak sie zastanawiam, z racji tego ze pelnowartosciowe jest bialko zwierzece, ukladajac diete w vitalmaxie powinienem wpisac swoje produkty i w roslinnych w miejscu na ilosc bialka powinienem napisac 0, to takie uproszczenie zeby potem nie liczyc ile jest bialka roslinnego a ile zwierzecego ?:>

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak chcesz ja tam sie tak nie bawie 2,5 z roslinnym wziolem i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Ja chce ulozyc carb cycling i tak sie zastanawialem xD

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na samym dole w Vitalmaxie masz wykres przedstawiający stosunek białka zwierzęcego do roślinnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Hehe dobra panowie , a teraz chce usłyszeć kilka rad z własnego doswiadczenia nie wyczytanych na forum.

Kazdy z was układał zmianiał diete i kombinował w kazdą strone.

Jesli mielibyscie porównać efekty jakie uzyskiwaliscie dzieki diecie X a Y , to powiedzcie czy rzeczywiscie jest tak ze te 2gB czysto zwierzęcego daje kopa znacznie większego niz 2gB roslineggo i zwierzęcego , bo na moja logike nadmiar białka jest czynnikiem anabolicznym tz. tego i tego. Zaś do budowy miesni jest wykorzystywane zwierzęce , a zakładam ze taka ilosc białka jak chocby na moim przykłądzie 150g B. mi sie na bank nie odłozy w miesniach bo tak lekko licząc na tym załozeniu po miesiącu miałbym 4.5kg masy miesniowej.

Ale wracając do załozenia co u was podziałało najlpiej;)

Bo mi wysokie IG węgle tz. czekolada miód ciastka + jogurt naturalny przed treningiem jakies 15min a po zaraz po kurczak z kasza gryczana.

A bilans włąsciwy jest taki ze nie nabieram tłuszczu a siła rosnie a najwiecej jem włąsnie koło treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zbyt duza ulosc bialka tez nie jest zbyt dobrym pomyslem na poziomie amatorki 2,5g z roslinnym spokojnie starczy a nadmiar bialka tez moze sie odlozyc,co do przedtreningowego to ma byc porzadny jak potreningowy(bez tluszczy) tylko troche mniej kcal tez wegle zlozone+bialko ew.tluscz i warzywa mozesz tez bezposrednio po owoc/sok/gainer a po ok.30min posilek lub odrazu posilek a definicja 4,5kg miecha w miesiac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium