SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli bilans kcal jest ujemny lub wynosi 0 to spożywane białko nie zostaje przeznaczone na rozrost mięśni tylko w obu przypadkach ulega spaleniu?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Jeśli nie mam diety(prosze o nie zmuszanie mnie do zrobienia diety) to o czym powinienem pamiętać? Wiem tylko tyle żeby jeść łatwo przyswajane białko przed treningiem, przez cały dzień jeść węgle o niskim I/G i w posiłkach około treningowych węglo powinny mieć wyższe I/G. I co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Szprota94
Jesli bilans jest ujemny miesnie nie beda Ci sie rozrastaly, natomiast jesli bilans jest na 0 nie dostarczysz zbednych kalorii, czyli nie odlozy Ci sie tluszcz, a miesnie jak najbardziej beda sie rozwijac :)

Serce21

przez caly dzien musisz dostarczac do organizmu bialka, aby miesnie mialy sie z czego budowac. Dieta to podstawa, wiec nie wiem jak chcesz cwiczyc i rozwijac sie bez niej. Samo dostarczanie bialka przed i po treningu to nie wszystko, bo miesnie nie odbudowywuja sie przez 1h, jest to proces 'dlugotrwaly'.
Na chlopski rozum powinienes jesc twarog w kazdym posilku bo sie dlugo rozprowadza po ogranizmie, ale to i tak nie ma sensu. Nie jestes w stanie dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka nie trzymajac diety - taka jest moja opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Ja:
Wiek: 15
Wzrost: 170
Waga: 59

Czy 6g węglowodanów/ kg
1,3g tłuszczy/ kg
2,2g białka/ kg będzie dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Serce21
Pamietaj, ze skladnikow odzywczych masz dostarczac stale, a nie raz na jakis czas wpi*rdolisz gainera i to zaspokoi organizm. Błedne myslenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wclae wegle o wyzszym IG nie sa potrzebne po treningu jak i przed moga byc o niskim/srednim

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-06-15 08:27:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 254
Witam. To ja mam takie drobne pytanie :d. Majac diete na mase, bedac ekto - czy zaszkodzi mi jesli powiedzmy nie majac czasu lub z zwyklego lenistwa zjem sniadanie, posilek potreningowy w innej godzinie niz powiedzmy poprzedniego dnia?

Example:

pon - sniadanie zjem o 8
wt - ok. 11, bo z lenistwa sie nie obudze wczesniej :D :<

to samo tyczy sie potreningowego - raz zjem 30min po treningu, raz powiedzmy 1.5h ;x

Supli nie biore pod uwage, bo to akurat biore regularnie. Jednak przy wadze niecalych 70kg moze mi takie 'nieregularne' jedzenie utrudnic masowanie?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
płatki owsiane, zwątpiłem przez opinię być może niekompetentnych ludzi :)

wsypuję na głęboki talerz, zalewam wrzątkiem, czekam aż płatki "zjedzą" wodę, polewam oliwą i kładę na to pokrojony banan, a jak go nie mam to polewam jogurtem.

czy to jest ołrajt? podobno płatki nieugotowane mogą zaburzać trawienie

ps. podobna sytuacja jest niby też z siemię lnianym, że jak kupie całe ziarna to muszę zmielić albo 'zdusić'

o co kaman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
Sa rozne rodzaje platkow owsianych: te ktore mozna zalac i sa gotowe oraz te ktore trzeba gotowac. Informacje jakie sa to platki masz na opakowaniu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium