SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zgadzam sie z GoroPL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
hmm w sumie zetknąłem się z opiniami ludzi którzy polecają biłako od razu po treningu ale ok zostaje bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmm w sumie zetknąłem się z opiniami ludzi którzy polecają biłako od razu po treningu ale ok zostaje bana

no i mają racje, bo białko po treningu jest najważniejsze, węglowodany też, ale napewno nie są ważniejsze, a najlepszym rozwiązaniem będzie połaczenie oby dwu po treningu.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
koles08
Wprowadzilem korekte i BTW teraz wynosi 2,4 B, 1,5 T, 6,4 W, 49,1 Kcal na KG masy ciala, rozumiem ze tluszcze w posilku treningowym maja nie wystepowac, oraz co na temat zalewania jezeli by mnie zalewalo jak mam to najlepiej sprawdzic, poprostu mierzyc obwod brzucha z rana i kontrolowac w razie zalewania zmniejszych wegli?
Czyli kurze jaja po treningu niezbyt bo to jest tluszcz, tia?
Pozdr

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2009-03-28 12:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
w przedtreningowym mozesz ewentualnie troche tłuszczy dac ale niekoniecznie.

Czyli kurze jaja po treningu niezbyt bo to jest tluszcz, tia?

teoretycznie same białka mogły by byc ale jezeli masz wyrzucac zółtko to to marnotrastwo

jak bedziesz widziec ze za szybko rosnie tkanka tłuszczowa (wzrokowo mozesz nawet ocenic, bo po obwodzie brzucha to mozna sie pomylic) to obcinasz troche wegli
PZDR.

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-03-28 12:33:37

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
mam takie pytanie w jakiej postaci najlepiej jesc ryby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Surowe Możesz też jeść te parowane,pieczone ewentualnie smażenie.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Kilaazz
lustro i ew.metr niech bedzie twoim wyznacznikiem musisz sam obserwowac jak by zalewalo obetnij w nietreningowe troche wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Czy kaszę kuskus można dać do przedtreningowego posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Bench

jak najbardziej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium