SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5573
Hello jak powinny wygladac skladniki B/T/W przy redukcji ... ?? do spalenia ok. 3-4 kg przy max. zachowaniu tkanki miesniowej ... obecnie dieta na + 500 , na wycince zostac na podstawowym poziomie kalorii (2300) czy zejsc nizej ?? dane w profilu . mozy byc : 2/1/3.3 tak wyszlo na kalkulatorze dziennik posilkow vitalmaxa .. ale mysle zey uciac wegle i podbic troche tluszczami ,bialkiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
obfite popijanie posilkow na redukcji wskazane czy nie? oczywiscie napojami bez wegli

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie popijamy posiłków

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
s.m.p.a uzasadnij...

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
3 razy w tygodniu robię coś takiego: https://www.sfd.pl/Joe_Weider,_trening_dla_początkującego_na_pierwsze_3_miesiące.-t425863.html

do tego 3 razy aeroby po 40 min

Nie mam żadnej konkretnej diety jem 3-4 posiłki głównie warzywa i mięso czasem jakieś razowe pieczywo, staram się nie jeść po 19, ale zazwyczaj ćwiczę właśnie o tej 19-20. Stąd moje pytanie czy powinienem jeść coś po treningu i ewentualnie co?
Mój cel to pozbycie się brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przez popijanie rozrzedzasz kwasy żołądkowe powoduje to pogorszenie trawienia więc nie zalecam pić dużych ilości najlepiej po posiłku 30min i z 20min przed

chinoll1 gdzie przeczytałeś żeby nie jeść po 19 ? sorry ale chyba w Pani domu poczytaj posty podwieszone po treningu ww złożone i białko szybkochłanialne

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-04-16 20:21:16

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
s.m.p.a wiec teoretycznie rozrzedzając soki żołądkowe spowalniam trawienie, wiec nie widze tu problemu przy redukcji... ?

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
s.m.p.a jedynie zgodzić się mogę co do po treningowego...

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
panowie mam problem. Ostatnio kilka razy spotkalem sie, ze zawodowcy, lub inni mocno zaawansowani zawodnicy robia aeroby rano. Z tego co wiem to miesnie rano, naczczo mocno obrywaja. Aeroby rano byly by dla mnie swietnym rozwiazaniem. Jak uchronic miesnie? Wypic rano WPC i pozniej po powrocnie oszamac sniadanie? Bo odrazu po zjedzeniu sniadania musial bym isc biegac. Mam do szkoly na 9, wiec godziny 6-7 moge poswieceic na aeroby. Jak to ogarnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
Suite to wpc to jest dobre rozwiązanie, ewentualnie możesz wrzucić bcaa zamiast wpc... ale wpc jest jak najbardziej ok... a po aero wiadomo solidne sniadanko

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium