SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 206528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1887
Jajka mają białko średniowchłanialne. W związku z tym - nadają się na śniadanie, czy też nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4434
Nadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
tyle naczytałam się o zaśmiecaniu, ze aż sie boję zapytać
...ale muszę, bo nie wiem
walczę z nadwagą,
przy obliczaniu zapotrzebaowania kalorycznego w diecie redukcyjnej wpisuję swoją obecną wagę czy wagę, którą chcę osiągnąć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
obecną

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1887
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
Czy kiedy solimy wodę gotując mięso czy kaszę to sód z tej soli jest wliczany do bilansu dziennego i czy może sprzyjać powstawaniu wody podskórnej (bo jak wiemy sód spożyty w nadmiarze ma takie właściwości, że zatrzymuje wodę w organizmie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
chlopie bedziesz sie przejmowal taki rzeczami i wliczal sod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
W dzienniku posiłków Vitalmax są normy zapotrzebowania na sód jak i zawartość tego pierwiastka w licznych produktach, pytam bo nie chcę przekroczyć za dużej jego dawki, a jak wiemy w soli kuchennej czy w przyprawie Vegeta jest go sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
Cześć, kupiłem sobie suple na cykl wakacyjny, dostałem do tego gratis pakę dekstrozy, mówią, że polepsza wchłanianie kreatyn ;/ Ale jestem sceptyczny do tego, a swój sceptycyzm potwierdzam wieloma artykułami i badaniami :p No ale jak już dostałem dekstrozę to wypadałoby chyba ją wykorzystać, jak co i jak z nią robić :D? Do czego dorzucić?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

Wiecej