SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
Mam pytanie odnisnie 2 sniadanie do szkoły - zwykle brałem banana + kanapka z szynka, salata, zoltym serem i ew pomidorkiem do tego.

Podobno źle, nie mówie ze nie ale co w takim razie powinienem brac? Najlepiej zeby nie bylo odpowiedzi typu kurczak z ryzem itp no bo jak do szkoly zabrac? w pojemniku? wolalbym cos co nie trzeba w pojemniku brac :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nom
kurak z ryzem,oliwa,warzywami lub pieczytwo z maslem,miesem,warzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
Czyli powiedzmy Bułka (raczej wole niz chleb:P) + masło + wędlina? moze do tego chociaz pomidor z sałatą byc?

czy zle?

Tzn z dotychczasowego mojego 2 sniadania tylko zolty ser wywalic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
ostrowie zawsze mi sie pierd..., właśnie mi się kończy i się tak zastanawiałem.


Zmieniony przez - sensii w dniu 2009-05-05 21:39:38

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
StefanSK
bulka razow do tego mieso,maslo,warzywa szynke i ser zolty unikaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
jak se chce w dzien pospac, to przed snem posilek tak jak w nocy? jakies zrodlo bialka?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie no chyba że zamierzasz spać z 7-9godz tak to bez sensu jak drzemka dłuższa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
nie, z godzinke-2 .
czyli co, spokojnie trzymac sie diety i jesc jakby nigdy nic

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
Niby banalne pytanie, ale nigdzie nie mogłem znaleźć na nie odpowiedzi.

Jak właściwie zdefiniować "porcje", które często widzi się na przeróżnych piramidach dietetycznych?

Np. "Codziennie jedz co najmniej pięć porcji produktów zbożowych. [...] Cztery porcje warzyw i trzy owoców [...] Pozostałą ilość potrzebnego białka dostarczy jedna porcja ryby, drobiu, grochu, fasoli lub mięsa"

Czym jest właściwie porcja? Osobiście zakładam, że to wielkość elastyczna zależna od jakiegoś parametru (np. wagi konsumenta), ale nie mogę znaleźć w Internecie jakiejkolwiek informacji o tym :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium